MūzikaGrupas ''A-Europa'' koncerts klubā First

Grupas ”A-Europa” koncerts klubā First

Grupa “A-Europa” ir atpakaļ!

Šajā nedēļas nogalē, 23. septembrī, Latvijas mūzikas ainavā uznāks viens no pašiem leģendārākajiem mūzikas kolektīviem – “A-Europa”. Šī grupa, kas tika dibināta jau 1999. gadā, šodien izraujas ar savu pirmatnējo enerģiju un dziedājumu, piešķirot jaunu dzīvotspēju viņu mūzikai, uzstājoties klubā “First”.

Grupa “A-Europa” guva plašu popularitāti pateicoties savam iedvesmojošajam albumam “Tuvumā tālumā”, kas tika izdots senā pagātnē. Šajā albumā ietvertās dziesmas, piemēram “Meitenes Rīgā”, “Jūrmala” un “Tuvumā tālumā”, piesaista gan jaunus, gan vecus klausītājus. Šīs dziesmas kļuvušas par mūžīgiem hītiem un iemūžinājušas grupas būtisko ieguldījumu Latvijas mūzikas ainavā.

Gaidāmais koncerts klubā “First” solās būt patiesi aizraujošs, piedāvājot klausītājiem iespēju baudīt grupas “A-Europa” muzikālās izpausmes krāšņumu un dziedāt kopā līdzi viņu iemīļotākajiem hitiem. Koncerts sāksies pulksten 23:00 un turpināsies līdz apmēram plkst. 6:00, solot apmēram septiņu stundu ilgu muzikālo piedzīvojumu.

Šim koncertam biļetes varēs nopirkt tikai pieaugušie, ņemot vērā, ka ieeja pasākumā ir atļauta tikai no 18+ gadu vecuma. Pasākuma valoda būs latviešu, dodot iespēju visiem klausītājiem pilnībā iejusties muzikālajā atmosfērā. Ir jāņem vērā, ka pasākuma ieejas maksa ir 11 EUR, tādēļ klausītājiem vajadzētu laicīgi nopirkt biļetes un garantēt sev vietu šajā neaizmirstamajā koncerta vakarā. Tajā būs iespēja dzirdēt gan iemīļotus hitus, gan pirmatkaņojumus, piedaloties īpašā un aizraujošā mūzikas piedzīvojumā.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences