MūzikaGrupa ''Oranžās brīvdienas'' uzstāsies Rīgā 23. martā

Grupa ”Oranžās brīvdienas” uzstāsies Rīgā 23. martā

”Oranžās brīvdienas” Rīgā

Grupa “Oranžās brīvdienas” uzstāsies Rīgā, “Palladium” koncertzālē 2024. gada 23. martā. Tas solās būt aizraujošs pasākums, kurā grupa priecēs klausītājus ar savām populārākajām dziesmām un jaunumiem.

Grupa ''Oranžās brīvdienas'' dalībnieki

Par grupu “Oranžās brīvdienas”

Grupa “Oranžās brīvdienas” (OB) ir izveidota Latvijā, Kuldīgā, 2000. gadā. Tās mūzikā jaukti dažādi stili – ska, regejs, metāls, roks un disko, pievienojot arī folka elementus, ko dēvē par turbo folku. Sākumā grupu vadīja Ints Ķergalvis, bet līdz 2005. gadam grupa izveidojās ar stabilu dalībnieku sastāvu un savu raksturīgo skanējumu. “Oranžās brīvdienas” bieži piedalās mūzikas festivālā “Laba Daba”.

Kur iegādāties biļetes?

Biļetes uz “Oranžās brīvdienas” koncertu “Palladium” pieejamas no 12,00 EUR līdz 24,00 EUR. Tās var iegādāties ticketshop. Koncerts sāksies plkst. 20:00, bet durvis apmeklētājiem tiks atvērtas jau plkst. 19:00.

grupas oranžās brīvdienas dalībnieki kostīmos

Dzimšanas dienas svinības ar jaunu albumu

“Palladium” koncertā “Oranžās brīvdienas” ne tikai atzīmēs savu 24. dzimšanas dienu, bet arī svinēs jaunā albuma iznākšanu. Grupa sola, ka šis pasākums būs viņu vērienīgākā uzstāšanās, piedāvājot klausītājiem neaizmirstamu pieredzi un iespēju dzirdēt jaunās dziesmas no albuma “Ārā”.

Bildes ņemtas no: sejas.tvnet.lv, oranzas, rekurzeme.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences