Uzņēmumi"Grīziņdārzs": Radošā Pilsēta Ar Multifunkcionāliem Birojiem

“Grīziņdārzs”: Radošā Pilsēta Ar Multifunkcionāliem Birojiem

“Grīziņdārzs” – radošā pilsēta

Radošā pilsēta “Grīziņdārzs” ir multifunkcionālu biroju un tirdzniecības telpu komplekss, kura telpās kādreiz darbojusies rūpnīca “Rīgas adītājs”, kas vēlāk pārtapa par “Zemitānu Centru”. “Grīziņdārzs” piedāvā telpu nomu, kuras iespējams pielāgot klienta vēlmēm un vajadzībām, kas padara tās piemērojamas dažāda mēroga un nozaru uzņēmumiem. Ēku pirmajos stāvos nomai pieejamas komerctelpas, savukārt uz ēku jumtiem ir izvietoti jumta dārzi, kas veido ideālu vidi atpūtai un neformālām “prāta vētrām”. Biroju un tirdzniecības telpu kompleksā šobrīd notiek aktīvi renovācijas darbi, kuri noslēgsies 2027. gadā. 

Grīziņdārza ieeja ar norādēm

“Grīziņdārza” mērķis

Mūsu mērķis radošajā pilsētā “Grīziņdārzs” ir piedāvāt uzņēmumiem multifunkcionālu un iedvesmojošu darba vidi, kas sekmē izaugsmi, uztur radošumu un ļauj nodrošināt līdzsvaru starp profesionālajiem sasniegumiem un personīgo labklājību. Mūsu unikālās iezīmes, kā jumta terases un slēgtais zaļais iekšpagalms, ir veidotas, lai aicinātu uzņēmumus uz savstarpējo sadarbību, kā arī celtu darbinieku produktivitāti. Mēs ticam, ka darbinieku labbūtības nodrošināšana ir ikviena veiksmīga uzņēmuma pamatā, tāpēc par savu misiju esam izvirzījuši vides, kas veicina šī mērķa realizāciju, radīšanu.

Tā kā šis ēku komplekss jau daudzus gadu desmitus ir bijis neatņemama Grīziņkalna sastāvdaļa, tad vēl viens no mūsu mērķiem ir nostiprināt to ne tikai kā apkaimes biznesa, bet arī kultūras un mākslas centru.

Vīrietis brauc ar riteni

Radošās pilsētas “Grīziņdārzs” turpmāko gadu plānā ietilpst vairāku korpusu un pagalma iekārtošanas darbu realizācija – 2024. gada ietvaros tiks veikta Korpusa 2 fasādes un iekštelpu remondarbi, K1(d) korpusa fasādes renovācijas uzsākšana, kā arī jaunas ielas izbūve Kiljānu ielas savienojumā ar Brīvības ielu. Savukārt, sākot ar 2025. gadu, projekta īstenotāji pievērsīsies Korpusa 5, Korpusa 1A un Korpusa Zemitāna 9 realizācijai. 

Sadarbība ar pasaules klases arhitektiem

Grīziņdārza iekspagalms ar koku

Vīzija par multifunkcionālu biroju un tirdzniecības telpu kompleksu tika īstenota sadarbībā ar pasaulē atzīto arhitektu biroju “Open Architecture Design” Zanes Teteres-Šulces vadībā, radot vidi, kas ļauj “Grīziņdārzam” būt aktīvam 24/7, integrējot dažādas funkcijas – ne tikai birojus un ēdināšanas vietas, bet arī inovatīvu funkcionalitāti līdz šim neizmantotām būvēm. Projekta izstrādes ietvaros, Zane Tetere-Šulce un viņas komanda nodrošināja risinājuma izstrādi, kas nodrošināja ēku un tās teritorijas atšķirīgo iezīmju izcelšanu un iekļaušanu, kā arī ēku vēsturiskā mantojuma atspoguļošanu jaunradītajā biroja un tirdzniecības kompleksā. 

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences