TehnoloģijasGoogle izveido savu mākslīgo intelektu: "Project Ellman"

Google izveido savu mākslīgo intelektu: “Project Ellman”

spot_img

Google izveido savu mākslīgā intelekta palīgu

Google, kas ir viens no tehnoloģiju gigantiem, ir soli tuvāk radīt kaut ko pārsteidzošu mākslīgā intelekta jomā. Viņu jaunākais projekts, “Project Ellman”, sola revolucionēt mūsu sapratni par virtuālajiem palīgiem, piedāvājot personalizētu uz datiem balstītu pieeju. Šis inovatīvais solis sola izmainīt, kā mēs mijiedarbojamies ar tehnoloģijām.

“Project Ellman”

Pēc CNBC ziņojumiem, Google nesen prezentējis “Project Ellman”. Tas ir mākslīgā intelekta palīgs, kas piedāvās inovatīvu “skatu no augšas” uz lietotāja dzīvi, izmantojot lietotāja Google kontā esošos failus un citos Google servisos atrodamo informāciju. Palīgs spēj identificēt svarīgus dzīves notikumus un sniegt atbildes par tādām personīgām tēmām kā ģimene.

Sieviete pārveidota kā mākslīgais intelekts

Nākotnes izgudrojums

Interesanti, ka šis mākslīgā intelektaa palīgs varēs izcelt atsevišķas lietotāja dzīves nodaļas, piemēram, skolas gadus. Tas arī spēs sniegt informāciju par lietotāja ēšanas paradumiem, analizējot augšupielādētās ēdiena bildes. Turklāt “Project Ellman” ietver arī spēju veikt prognozes par lietotāja nākotnes pirkumiem, interesēm un ceļojumu plāniem, izmantojot augšupielādētos failus.

ChatGPT līdzinieks

Projekta ietvaros tiek izstrādāts “Ellman Chat” mākslīgā intelekta čatbots, kas līdzinās populārajam “ChatGPT”. Šis robots būs apveltīts ar spēju atbildēt uz sarežģītiem, personīgiem jautājumiem par lietotāju, balstoties uz Google pakalpojumu esošo informāciju.

“Project Ellman” atspoguļo Google vēlmi būt priekšgalā mākslīgā intelekta attīstībā, piedāvājot lietotājiem vēl nebijušu personalizācijas un privātuma līmeni. Šis projekts ne tikai pavērs jaunas iespējas mūsu digitālajā mijiedarbībā, bet arī veicinās diskusijas par drošību un datu privātumu digitālajā laikmetā.

Bildes- theregister.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences