Filmas un seriāliJauns "Go3" raidījums: "Etiopija. Cilšu noslēpumi"

Jauns “Go3” raidījums: “Etiopija. Cilšu noslēpumi”

“Go3” raidījums “Etiopija. cilšu noslēpumi”

Etiopija ir valsts, kur senatne satiekas ar mūsdienām, un tagad, pateicoties aizraujošam dokumentālo raidījumu ciklam “Etiopija. Cilšu noslēpumi”, skatītājiem ir iespēja iepazīt šo neparasto pasauli tuvāk. Raidījumu vada multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis (Kašers) un TV personība Lelde Ceriņa, kuri mūs vedīs ceļojumā, kurā atklās senās Etiopijas cilšu noslēpumus.

Izzinošs piedzīvojums ar Kasparu un Leldi

Šajā raidījumā, kas ir īsts izziņas piedzīvojums, Kaspars un Lelde viesojas piecās dažādās Etiopijas ciltīs, izdzīvojot to tradīcijas, kultūru un ikdienas dzīvi. Viņi ne tikai vēro, bet arī aktīvi piedalās cilšu rituālos un dzīvesveidā, piedāvājot skatītājiem unikālu iespēju redzēt, kā dzīvo cilvēki, kuri savas tradīcijas saglabājuši cauri gadsimtiem.

Kašers un lelde ceriņa

Etiopija – civilizācijas šūpulis

Etiopijā, kur saskaņā ar viņu kalendāru šobrīd ir 2016. gads, laiks šķiet ritē citādi. Šī valsts, kas tiek uzskatīta par civilizācijas šūpuli, atklāj daudzas noslēpumainas un fascinējošas vietas. Caur Kaspara un Leldes acīm skatītāji varēs izdzīvot šo ceļojumu, izjūtot vietējo iedzīvotāju viesmīlību un dzīvesprieku, kā arī saprast, kādas vērtības un tradīcijas viņi glabā un nodod nākamajām paaudzēm.

Autentiska vizuālā un muzikālā identitāte

Raidījuma vizuālo identitāti veidojis grafiskais dizainers no Etiopijas Addis Abba, piešķirot tam autentisku un etnisku raksturu, kas ļauj skatītājiem pilnībā iegrimt šajā pasaulē. Tāpat raidījuma oriģinālmūziku ir radījuši Kristīne Pāže un Didzis Bordo, piešķirot katrai epizodei īpašu muzikālu noskaņu.

Lelde ceriņa ar eitopijas bērniem

“Etiopija. Cilšu noslēpumi” “Go3” televīzijā

Raidījumu “Etiopija. Cilšu noslēpumi” var skatīties “Go3” televīzijā, sākot no 30. maija, un jaunas epizodes tiek izlaistas katru ceturtdienu. Papildus tam, skatītājiem ir iespēja sekot līdzi aizkulisēm īpašās aizkadru epizodēs, kur atklājas vēl vairāk interesantu stāstu un iespaidu no šī ceļojuma.

Atklāj senatni mūsdienās

Kašers un Lelde Etiopijā ar ciema bērniem

Dokumentālais raidījums “Etiopija. Cilšu noslēpumi” ir ne tikai izklaidējošs, bet arī izglītojošs piedzīvojums. Tas atklāj, cik daudz mēs varam mācīties no senām kultūrām un cik daudz mēs varam savienot pagātni ar mūsdienām. Katru ceturtdienu pievienojies Kasparam un Leldei šajā unikālajā ceļojumā, kurš ļaus ielūkoties Etiopijas cilšu noslēpumos un atklāt, kā viņi dzīvo, strādā un svin dzīvi šajā skaistajā un vēsturiskajā zemē.

Bildes – go3; tv3

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences