Mārketinga kursiGints Krūmiņš - Digitālā Mārketinga Eksperts un Izglītības Inovators

Gints Krūmiņš – Digitālā Mārketinga Eksperts un Izglītības Inovators

Uzzini Vairāk par Gintu Krūmiņu – Digitālā Mārketinga Speciālistu un RTU Lektoru

Gints Krūmiņš ir RTU lektors ar plašu pieredzi digitālajā mārketingā un izglītībā. Viņš piedāvā kursus, konsultācijas, un ir pazīstams ar savu aizrautību un inovatīvu pieeju mācībspēkiem.

Ginta Krūmiņa Profesionālā Pieredze

Gints Krūmiņš ir pieredzējis digitālā mārketinga speciālists un RTU lektors. Viņš ir uzkrājis plašu zināšanu un lielisku praktisko pieredzi, vadot kursus un seminārus par digitālo mārketingu un e-komerciju. G. Krūmiņš ir pazīstams ar savu spēju sniegt vērtīgas konsultācijas, kas balstītas uz praktiskiem piemēriem un nozares tendencēm.

Izglītības Inovācijas un Līderība

Ginta Krūmiņa darbība izglītības jomā ir cieši saistīta ar inovatīvām pieejām mācībās. Kā “Alfarobot” skolas direktors, viņš ir veicinājis interesi par robotiku un programmēšanu jauniešu vidū, ragot aizraujošu mācību vidi.

Personīgās Intereses un Hobiji

Ārpus profesionālajām nodarbēm, G. Krūmiņš ir aktīvs sportists un mednieks. Viņa interese par šīm aktivitātēm ne tikai veicina viņa fizisko veselību, bet arī ļauj viņam atslābināties un atjaunot enerģiju darbam. G. Krūmiņš arī daudz laiku velta savai ģimenei, kas ir īpaši svarīga viņa dzīves daļa.

Kādus mārketinga paklpojumus Gints Krūmiņš var Jums sniegt?

Gints piedāvā plašu digitālā mārketinga pakalpojumu klāstu, lūk dažas no tām: 

  • SEO apmācības, 
  • efektīva tiešsaistes rīku izmantošana, 
  • mārketinga kursi, 
  • digitālā mārketinga konsultācijas, 
  • mājas lapas izveide,
  • karjeras dienu organizēšanu skolās,
  • u.c., vairāk skatīt mājas lapā

Viņš uzsver svarīgumu mācīties digitālo mārketingu pašiem, lai ietaupītu naudu, uzlabotu izpratni par uzņēmumu un kontrolētu vēstījumu izplatīšanu potenciālajiem klientiem. Krūmiņš arī sniedz ieteikumus par SEO un sociālo mediju izmantošanu uzņēmējdarbībā, tāpēc droši variet komunicēt ar Gintu un jautāt pēc konkrētiem risinājumiem.

Individuālo speciālistu popularizēšanas tendences Latvijas uzņēmējdarbības vidē

Šis piemērs kad Tendences.lv sadarbībā ar individuālu, jaudīgu mārketinga speciālistu kā piemēram Gintu Krūmiņu veic sadarbību, lai efektīvi popularizētu konkrēta speciālista pakalpojumus un prasmes. Tendences.lv sniedz iespēju izcelt katra unikālo ekspertīzi plašākai auditorijai, kas nekavējoties veicina viņa zīmola, preču, pakalpojuma atpazīstamību un klientu piesaisti. Šāda veida sadarbība ir kā papildus iespēja, kas ļauj speciālistiem, šajā gadījumā Gintam, izmantot Tendences.lv kā jaunu – atšķirīgu satura platformu, lai sasniegtu jaunas mērķauditorijas, demonstrējot savu pieredzi un zināšanas digitālā mārketinga jomā, kas var novest pie jaunu klientu atrašanas un biznesa izaugsmes.

Apmeklējiet Ginta Krūmiņa mājaslapu, lai uzzinātu vairāk par viņa sniegtajiem mārketinga kursiem!

Papildus informāciju par digitālo mārketingu var atrast www.modularaismarketings.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences