MūzikaGiacomo Puccini opera Turandota

Giacomo Puccini opera Turandota

Opera Turandota

Giacomo Puccini meistardarbs “Turandota” tiek uzskatīts par vienu no pasaulē populārākajām operām, kas savā iestudējumā Latvijas Nacionālajā operā kļuvis par notikumu, kas piesaista auditoriju no visām pasaules malām. Šis ir operas komponista pēdējais veikums, kas pirmoreiz tika iestudēts Latvijas Nacionālās operas skatuves 1973. gadā, piedāvā aizraujošu un neaizmirstamu pieredzi, kurā sasplūst aizkustinošs sižets, vizuāli iespaidīga izrāde un dziļa mūzika.

“Turandota” darbība notiek leģendārā Pekinas laikmetā, atklājot princeses Turandotas izvirzītās noslēpumainās un bīstamās mīklas. Šīs mīklu mērķis ir pārbaudīt jaunekļu drosmi un viltību, liekot uz spēles viņu dzīvību, lai atminētu tās.

Skatuve, kurā norisinās operu Turandota, gaismas efekti.

Biļetes un izrādes laiki

Biļetes uz šo operas izrādi var iegādāties par cenām no EUR 11.00 līdz EUR 50.00. Izrādes notiks dažādos datumos, tostarp piektdien, 14. martā, svētdien, 14. aprīlī, un sestdien, 1. jūnijā, visiem seansiem sākoties plkst. 19:00. Vietas, kur notiek šī opera, ir Latvijas Nacionālā opera, kas atrodas Aspazijas bulvārī 3, Rīgā.

Kāpēc opera Turandota ir tik iecienīta?

Opera “Turandota” ir slavena ar savu emocionālo intensitāti un dramatismu. Edgara Vārdauņa radītais krāšņais vizuālais noformējums aizved skatītājus senajā Ķīnā, kur mīklas un mīlestība apvienojas neaizmirstamā stāstā.

Zils apgaismojums uz skatuves, opera Turandota izrāde.

Opera “Turandota” Latvijas Nacionālajā operā ir kultūras notikums un arī iespēja piedzīvot muziku ar stāstu, kas ir tikpat laikmetīga kā pirms gadsimta. Tā ir vienreizēja pieredze, nepalaid garām!

Bildes ņemtas no: www.opera.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences