Slavenības''Ghetto podkāsts'' atgriežas ar jaunu viesi!

”Ghetto podkāsts” atgriežas ar jaunu viesi!

“Ghetto Podkāstā” iegriežas Renārs Zeltiņš

“Ghetto podkāsts”, ko veido “Ghetto Games” kopā ar “EHR”, ir atgriezies ar jaunu un aizraujošu sezonu. Šī sezona piedāvā jaunus viesus un aizraujošas sarunas, kas ir par aktuālām tēmām.

Ghetto podkāsta pārskats

“Ghetto Games” sadarbībā ar “EHR” ir radījuši podkāstu “Par ko mēs vispār runājam?”, kurā iepazīstina klausītājus ar interesantiem cilvēkiem no “Ghetto Games” un sporta pasaules. Podkāsta otrā sezona piedāvā astoņas epizodes ar dažādām tēmām, kas ir aktuālas jauniešiem. Ar Sintijas Leimanes vadību un jaunajiem partneriem no “McDonald’s”, podkāsts sola būt vēl saistošāks un informatīvāks.

Jaunākais viesis Renārs Zeltiņš

Renārs Zeltiņš ir daudzpusīga personība Latvijas sabiedriskajā un kultūras dzīvē. Viņš pats sevi raksturo kā šovmeni, žurnālistu, pasākumu vadītāju un vienkārši labu cilvēku. Renāra karjera ir iespaidīga, jo viņš pēc basketbola spēlētāja karjeras beigām pilnībā mainīja savu profesionālo virzienu.

Renārs Zeltiņš piedalijās “Ghetto TV”, šoreiz kā viesis “Ghetto Podkāstā”, kurā viņš runā ar Raimondu Elbakjanu. Viņš dalās ar savām pārdomām par fizisko un mentālo veselību, personīgo dzīves misiju un monogāmijas nozīmi viņa dzīvē. Renārs arī atklāj savas pieredzes par tēva lomu, ne tikai savā dzīvē, bet arī kā tēvs diviem bērniem.

Renāra Zeltiņa viesošanās “Ghetto podkāstā” ir vērtīgs ieguldījums podkāsta saturā, piešķirot tam dziļāku un personiskāku daļu. Ar tādām sarunām kā šī, “Ghetto podkāsts” turpina izglītot un iedvesmot savus klausītājus, piedāvājot svarīgus viedokļus par dažādām dzīves tēmām.

Podkāstu iespējams noklausīties nra.lv vai youtube.com.

Bildes ņemtas no: izvelies.eu, youtube.com

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences