Mūzika"Garu Pagrabs" izdod albumu un aicina visus atbrīvoties

“Garu Pagrabs” izdod albumu un aicina visus atbrīvoties

Metālmūzikas apvienība “Garu Pagrabs” izdod jauno, pēc skaita otro studijas albumu “Bara Gūstā” un prezentē videoklipu albuma tituldziesmai “Pagrabā Ar Gariem”

Latvijā pazīstama metālmūzikas grupa “Garu Pagrabs” izlaidusi savu otro albumu “Bara Gūstā”, papildinot mūzikas tirgu ar svaigu un enerģisku skaņu. Albumam pievienots arī videoklips dziesmai “Pagrabā Ar Gariem”, kas piedāvā ieskatu grupas jaunajā muzikālajā virzienā.

Radošās pārmaiņas un muzikālā virzība

Grupas garu pagrabs dalībnieki ar ģitārām

Albuma tapšanā “Garu Pagrabs” ir pieredzējis izmaiņas, pievienojot jaunu vokālistu un basģitāristu, kas ļāvis nostabilizēt grupas sastāvu un paplašināt radošos horizontus. “Bara Gūstā” izceļas ar spēju sajaukt tradicionālas latviešu tēmas ar dzīves atziņām un modernās pasaules problemātiku, to visu pasniedzot enerģiskā metāla mūzikas ietvarā. Albuma vēstījums ir kā aicinājums klausītājiem izrauties no sabiedrības spiediena radītās čaulas.

Plašāka auditorija un muzikālās idejas

“Bara Gūstā” nav paredzēts tikai smagā metāla faniem. Grupa uzsvēra, ka albums ir veidots tā, lai rezonētu ar dažādu mūzikas žanru cienītājiem, liekot lielu uzsvaru ne tikai uz mūzikas kvalitāti, bet arī uz dziesmu vēstījumiem un idejām. Latvijas Rokmūzikas Asociācijas pārstāvis Jānis Bukums apgalvo, ka “Garu Pagrabs” ar savu muzicēšanas dedzību spēj atgādināt par laikiem, kad rokmūzika bija ne tikai hobija, bet visa dzīve.

Sadraudzība ar industrijas profesionāļiem

Grupas jaunākais projekts ir realizēts sadarbībā ar nozares pazīstamiem profesionāļiem, tostarp ierakstu inženieri Kārli Šteinmani, videoklipa režisoru Nilu Vārtiņu, fotogrāfu Juri Justu un vizualizācijas autoru Emīlu Ernestu “Miko” Rodi. Šī sadarbība ir ļāvusi “Garu Pagrabam” sagatavot klausītājiem aizraujošu piedzīvojumu Latvijas mūzikas pasaulē.

Albuma pieejamība un nākamie notikumi

Jaunais albums “Bara Gūstā” ir pieejams visās lielākajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās, un tā prezentācijas koncerts notiks 25. aprīlī Latvijas 1. Rokkafejnīcā. “Garu Pagrabs”, sastāvot no pieciem talantīgiem mūziķiem – Aksels Broks, Dāvis Bērziņš, Artis Broks, Roberts Ēriks Sniedze un Kaspars Lucis, aicina visus mūzikas mīļotājus piedzīvot viņu jauno albumu dzīvajā izpildījumā.

Bildes – Juris Justs, facebook (garu pagrabs)

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences