ModeGanni modes tendenču izpausme 2024. gada pavasarī

Ganni modes tendenču izpausme 2024. gada pavasarī

Kopenhāgenas modes nedēļā viens no spilgtākajiem nosaukumiem ir zīmols Ganni. Ar savu inovatīvo pieeju un unikālo dizainu šis skandināvu zīmols ir iekarojis gan modes industrijas pārstāvju, gan dažādas slavenības. Ganni pieeja ir vienkārša: piedāvāt augstas klases un greznus izstrādājumus par pieņemamu cenu.

Modes virzieni, kurus iedvesmo Ganni

Trikotas Vestes: Šī tendence atgriežas no pagājušā gadsimta, un Ganni to interpretē svaigā un modernā veidā. Ar dažādām tekstūrām un dizainiem trikotas vestes kļuvušas par neiztrūkstošu garderobes sastāvdaļu.

Leoparda raksts: Ganni spēlējas ar šo mūžīgo rakstu, dodot tam jaunu, svaigu skatu. Leopards ir kļuvis par zīmola vizītkarti, piedāvājot dažādās variācijās, sākot no kleitām līdz aksesuāriem. Šie ir Ganni Maxi svārki ar sānu kabatām. Mūsuprāt, ideāls piemērs aktuālātēm modes pasaulē!

Ganni trendīgi svarki ar leoparda rakstu

T-Krekli: Šķiet, ka vienkāršais T-krekls nekad neiet no modes. Ganni piedāvā šo apģērbu ar oriģināliem rakstiem, dizainiem un audumu kombinācijām, kas to padara par ikdienas drēbju un vienlaikus arī izteiksmīgu stila izpausmi.

Rietumu Zābaki: Iedvesmojoties no klasisiskā amerikāņu rietumu stila, Ganni ir radījis zābaku kolekciju, kura ir moderna un vienlaikus tradicionāla. Bella Hadida bija redzama valkājot šos stilīgos Ganni zābakus, liekot mums vēl vairāk iemīlēt šo tendenci.

Visbeidzot, zīmols Ganni ne tikai spēj uzņemties riskus un inovēt, bet arī piedāvāt modei jaunas un svaigas interpretācijas. Tas, ko sākotnēji dibināja kā ideālu kašmira džemperi, pašlaik piedāvā pilnu modes kolekciju, pateicoties Nikolajam un Ditai Reffstrupam, kas pārņēma zīmolu 2009. gadā un deva tam jaunu virzienu.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences