CeļojumiGalleria Vittorio Emanuele II: Krustveida Galerijas Milānā

Galleria Vittorio Emanuele II: Krustveida Galerijas Milānā

Galleria Vittorio Emanuele II

Galleria Vittorio Emanuele II ir Itālijas slavenākā iepirkšanās galerija un viens no Eiropas lieliskākajiem dzelzs arhitektūras paraugiem. Būvēta neo-Renesanses stilā, tās monumentālais triumfa arka ieejas portāls lepojas tieši pie Milānas Duomo. Šī galerija tiek dēvēta arī par “Milānas viesistabu”, un tā ir ne tikai elegantu veikalu un restorānu mājviete, bet arī arhitektūras un vēstures dārgakmens.

Arhitektūra un iepirkšanās paradīze

Galleria Vittorio Emanuele II struktūra tika uzbūvēta starp 1865. un 1877. gadu un ir veidota no divām arkām, kas veido Latīņu krustu, un tās ir segtas ar stikla un dzelzs kupolu. Tas atrodas starp diviem nozīmīgākajiem Milānas pieminekļiem: Duomo un Teatro alla Scala. Galerijā var atrast tādas preču zīmes kā Prada, Gucci un Louis Vuitton, kā arī citas augstas klases butiķus. Turklāt galerijā atrodas arī daudzi izsmalcināti restorāni, tostarp viens no vecākajiem Milānas restorāniem – Café Biffi, kas dibināts 1867. gadā.

Galleria Vittorio Emanuele II Milānas centrā, Ītālijā

Detaļas un noslēpumi

Pārlūkojot galērijas, uz centrālā kupola var ieraudzīt iespaidīgu mozaīku, kas pārstāv Āziju, Āfriku, Eiropu un Ameriku.

Apmešanot Milānu, nevar palaidt garām šo vēsturisko un arhitektūras brīnumu. Galleria Vittorio Emanuele II piedāvā ne tikai iepirkšanās iespējas pasaules slavenākajos veikalos, bet arī iespēju izbaudīt un iepazīt Milānas vēsturi un kultūru.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences