BūvniecībaJūlijā "Galleria Riga" atklās lielāko kopstrādes biroju Rīgā

Jūlijā “Galleria Riga” atklās lielāko kopstrādes biroju Rīgā

Atvērsies “Workland Galleria Riga”: plašākais kopstrādes birojs Rīgā ar modernu un inovatīvu dizainu

Šī gada jūlijā Rīgā, tirdzniecības centra “Galleria Riga” piektajā stāvā, tiks atklāts jaunais un lielākais kopstrādes biroju centrs “Workland Galleria Riga“. Šis projekts ir nozīmīgs, jo tā investīciju apjoms ir sasniedzis trīs miljonus eiro un tas ir trešais šāda veida projekts no starptautiskās grupas “Workland Group” Latvijas galvaspilsētā.

Kas ir “Workland Galleria Riga”?

Tirdzniecības centrs ''Galleria Rīga'' uz Dzirnavu ielas, skats no augšas.

“Workland Galleria Riga” piedāvās vairāk nekā 3000 kvadrātmetru lielu platību ar aptuveni 350 pilnībā aprīkotām darba vietām. Šīs telpas būs multifunkcionālas, apvienojot darba vidi ar ērtu piekļuvi dažādām atpūtas un pakalpojumu iespējām, kā piemēram, restorāniem, veikaliem un sporta zālei. Šis ir pirmā reize, kad tādas telpas tiek izveidotas kādā no Rīgas tirdzniecības centriem, kas liecina par jaunu soli kopstrādes biroju attīstībā Rīgā.

Kāpēc “Workland Galleria Riga” ir nozīmīgs projekts?

"Workland Galleria Riga" kopstrādes biroja ēdnīca

Pēdējo gadu ekonomiskās svārstības ir likušas daudziem uzņēmumiem meklēt elastīgākus darba risinājumus. “Workland Group” dibinātājs un izpilddirektors Indreks Hāls norāda, ka šāda veida kopstrādes telpas piedāvā tieši šādu elastību, kas ir īpaši svarīgi mainīgajā ekonomikas situācijā. Šādi centri piedāvā pilnu servisu, kas ir īpaši pievilcīgs ne tikai jaunuzņēmumiem, bet arī lielākiem starptautiskiem uzņēmumiem kā: “Nasdaq” vai “VISA”, kas šādās telpās var ātri un efektīvi pielāgoties mainīgajām vajadzībām un optimizēt savus izdevumus.

Kāds ir interjera dizains?

"Workland Galleria Riga" biroju recepcija

Interjera dizainu veidojis arhitektu birojs “Lauder Architect”, kura galvenais mērķis bija atspoguļot Rīgas pilsētas dinamiku un krāsas. Biroja telpas interjerā tiek izmantoti dažādi materiāli, kā piemēram: ķieģelis, koks un metāls, kas simbolizē pilsētas ainavu. Papildus akcentu telpām piešķir ielas mākslas (street art) stila sienu gleznojumi, kas simbolizē mūsdienu Rīgas ielas.

Kādi pakalpojumi tiks piedāvāti?

Moderns rozā un zaļš interjers kopstrādes biroja telpās

Centrs piedāvās gan privātus birojus, gan plašas kopstrādes telpas. Darba vietas cena kopstrādes telpās sāksies no 150 eiro (pluss PVN) mēnesī, kas ir nemainīga visā līguma darbības laikā un iekļauj visus nepieciešamos biroja izdevumus.

Nobeigumā

“Workland Galleria Riga” atklāšana jūlijā neapšaubāmi kļūs par nozīmīgu notikumu Rīgas biznesa vides attīstībā. Šis projekts ne tikai piedāvā augstas kvalitātes un multifunkcionālas darba vietas, bet arī jaunu pieeju darba un atpūtas vietas integrācijai, kas ir būtiski mainīgajā mūsdienu darba tirgū.

Bildes ņemtas no: wrkland.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences