TehnoloģijasJaunais Galaxy Flip5 piedāvā Kompaktu, Inovatīvu Dizainu

Jaunais Galaxy Flip5 piedāvā Kompaktu, Inovatīvu Dizainu

spot_img

Jaunais Galaxy Flip5 ienāk tirgū ar spilgtu 3,4 collu Flex Window ekrānu, kas radīts tieši pašizpausmei. Dizains ir elegantni kompakts un pievilcīgs, padarot to par ideālu mobīlo ierīci gan darbam, gan izklaidei. Šī ierīce arī piedāvā plašu krāsu gammu, sākot ar gaišu mint krāsu līdz pat lavandas tonim. Bet lielākais triks slēpjas tā spējā ļaut lietotājam aktivizēt kameru un fotografēt attēlus bez telefona atvēršanas!

Kamera un Fotogrāfēšanas iespējas

Flip5 piedāvā unikālas fotografēšanas iespējas. Vai vēlies uzņemt plašāku grupas selfiju? Atloki ierīci Flex Mode režīmā un pievieno visus! Platleņķa kamera ļauj iemūžināt plašākas ainavas. Bet atvēršana nav obligāta – lietojiet FlexCam iespējas tieši no Flex Window. Ar 4K nakts video iespēju nekad nezaudē attēla kvalitāti, pat tumsā.

Enerģija un Veiktspēja

Akumulators Galaxy Flip5 paliek aktīvs visu dienu: klausies mūziku līdz 57 stundām vai skaties video līdz pat 20 stundām. 3700 mAh akumulators, kopā ar jaudīgu procesoru, nodrošina ilgstošu lietošanu. Flex Mode režīma panelis dod lielāku kontroli ar skāriena attāluma funkcijām un uzlabotu atskaņošanas vadību, padarot pieredzi vēl baudāmāku.

Galaxy Flip5 Ilgtspējīgs un Videi draudzīgs

Galaxy Flip5 ir veidots, ņemot vērā ilgtspējību un vides aizsardzību. Ierīces rāmis ir veidots no izturīga Armor Aluminum, bet tās sastāvdaļas ietver materiālus, kas iegūti no atkritumiem, piemēram, izmestiem zvejas tīkliem un PET pudelēm. Pievienojoties ilgtspējīgai modei, Flip5 ne tikai izceļas ar inovatīvām funkcijām, bet arī rūpējas par mūsu planētu!

Galaxy Flip5 apvieno izcilu dizainu, augstas klases tehnoloģiju un vides rūpēm, lai sniegtu lietotājiem nākamās paaudzes mobilo pieredzi.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences