Jaunie projektiGaidāms Jauns Un Liels Projekts ''Riga Waterfront''

Gaidāms Jauns Un Liels Projekts ”Riga Waterfront”

spot_img

”Riga Waterfront”: Jauns projekts pie Daugavas ar augstvērtīgām dzīvojamām ēkām un vairāk

Pirms nedēļas prezentētā Rīgas Daugavmalas attīstības vīzija ir radījusi plašu interesi. Šī vērienīgā projekta īstenošanai finansējumu ir gatavs piešķirt arābu investors, bet zemi nodrošina uzņēmums, kas saistīts ar bijušā premjera Andra Šķēles un Saeimas deputāta Aināra Šlesera ģimenēm.

Jaunā projekta īstenošanas teritorija

Andrejsalas apbūves projekta ilustrācija "Riga Waterfront"
Foto atsauce: rigawaterfront.com

Vairāk nekā 50 hektāru plašais Andrejsalas apbūves projekts “Riga Waterfront” piedāvā potenciālajiem uzturēšanās atļauju tīkotājiem iespēju iegūt uzturēšanās atļauju Latvijā un Eiropas Savienībā apmaiņā pret 250 tūkstošu eiro investīcijām.

Attīstītāja pieredze un sasniegumi

Projekta attīstītājs ”Alabbara” ir pazīstams ar ievērojamiem attīstības projektiem 16 dažādās valstīs, tostarp ”Burj Khalifa” – pasaulē augstākā ēka ar 205 stāviem, ”Downtown Dubai’‘ komplekss – ar vairāk nekā 1800 mazumtirdzniecības veikaliem, 35 000 mājokļiem un 90 000 iedzīvotājiem, un Dubaijas tirdzniecības centrs – pasaules apmeklētākais galamērķis ar vairāk nekā 100 miljoniem viesu gadā. ”Alabbara” projekti ir pazīstami ar to, ka nepārtraukti uzlabo iedzīvotāju dzīves kvalitāti, piesaistot izcilus dizainerus un arhitektus.

Iespējas un ērtības ”Riga Waterfront” projektā

Restorāns pie ūdens jaunajā projektā "Riga Waterfront"
Foto atsauce: rigawaterfront.com

Riga Waterfront piedāvās: pilsētas centra ērtības, augstvērtīgas dzīvojamās ēkas, vēsturi un arhitektūru, krastmalas promenādi, pasaules klases jahtu ostu, restorānus un bārus, iepirkšanos, luksusa viesnīcas, jahtklubu, mākslu un izklaidi, muzeju, pilsētas pludmali, viedās pilsētas tehnoloģijas, drošību un ilgtspēju, izcilas ērtības.

Projekta izaicinājumi un kritika

Investīciju iespējas piesaistīšana, solot uzturēšanās atļauju apmaiņā pret 250 tūkstošiem eiro, ir izraisījusi gan interesi, gan kritiku. Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis uzsver, ka visas personas, kas vēlas iegūt uzturēšanās atļaujas, tiek rūpīgi pārbaudītas, un arī šī projekta investoru portfeli vajadzēs detalizēti izvērtēt. Nekustamo īpašumu kompānijas “Arco Real Estate” vadītājs Aigars Šmits izteicies, ka tik lielas investīcijas Latvijā atpelnīt nav iespējams. Viņš pieņem, ka dzīvokļi “Riga Waterfront” varētu maksāt ap 4000 eiro kvadrātmetrā, bet šajā cenu kategorijā Rīgas centra dzīvokļu segmentā pērn bijuši vien 25 darījumi.

Secinājumi un nākotnes perspektīvas

Projekta "Riga Waterfront" iela ar veikaliem, viesnīcām un restorāniem.
Foto atsauce: rigawaterfront.com

”Riga Waterfront” projekts ir ambiciozs un solās radīt ievērojamu ietekmi uz Rīgas attīstību. Neskatoties uz izaicinājumiem un kritiku, tas piedāvā unikālas iespējas gan vietējiem, gan starptautiskajiem investoriem, kā arī potenciālajiem iedzīvotājiem. Ar šo projektu Rīga var kļūt par ievērojamu starptautisku galamērķi ar modernu infrastruktūru un labām dzīvošanas iespējām.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences