MūzikaGaidāmie koncerti 2024. gada vasarā

Gaidāmie koncerti 2024. gada vasarā

Koncerti 2024. gada vasarā būs aizraujoši, ar dažādiem zanriem: Regejs, Techno, Roks un

Vasara ir laiks, kad mūzikas festivāli un koncerti kļūst par vienu no galvenajām aktualitātēm, pulcējot tūkstošiem mūzikas cienītājus no dažādām pasaules malām. 2024. gada vasara sola būt īpaši bagāta ar muzikāliem notikumiem, piedāvājot plašu žanru daudzveidību un starptautiski atzītu mākslinieku uzstāšanos. Apskatīsim tuvāk, kas šogad gaida mūzikas cienītājus Latvijā.

Telpa: 12h Techno Warehouse

Techno koncerts jeb reivs iekštelpās, sarkanā gaismā.

Ja esat Techno mūzikas cienītājs, tad šis koncerts varētu būt domāts tieši jums! Gaidāmais pasākums “Telpa: 12h Techno Warehouse” notiks 2024. gada 31. maijā. Šis 12 stundu ilgais reivs ”H206” telpās sola neaizmirstamu enerģijas un emociju pilnu nakti. Uzstāšanās sarakstā ir iekļauti gan vietējie, gan starptautiski pazīstami tehno mūzikas meistari, tostarp ”Matrixxman”, ”Future.666” un ”Mary Yuzovskaya”. Organizatori uzsver dažādu kultūru un vecumu apmeklētāju sapulcēšanos, radot atvērtu atmosfēru.

Adrese: H206

Datums: 31.05.2024 21:00 – 01.06.2024 09:00

Cena: 15.00 – 50.00 EUR.

Iegādāties biļeti: bilesuserviss

3. Lielais Koncerts

3 lielais koncerts 2024.gadā, skatuve.

Mūzikas svētki: 3. Lielais Koncerts ir viens no gaidītākajiem mūzikas notikumiem 2024. gada vasarā, kurš norisināsies Mežaparka Lielajā estrādē 1. jūnijā. Ar grandiozu mūziķu sastāvu, kas apvieno vairāk nekā 100 cilvēkus no Latvijas, kas darbojas ar dažādiem mūzikas žanriem, šis pasākums solās būt īpaši aizraujošs. Programmu veidos gan tautas iemīļotas dziesmas, gan pārsteigumi no aktuālākajiem mūzikas zvaigžņu dziesmām. Koncertā piedalīsies tādi mākslinieki kā ”SHIPSEA”, ”PĒRKONS” un ”BERMUDU DIVSTŪRIS”. Unikāla būs arī skatuves instalācija ar videoprojekcijām, kas padarīs šo koncertu vēl interesantāku.

Adrese: Mežaparka Lielā estrāde

Datums: 01.06.2024 20:30

Cena: 40.00 – 120.00 EUR.

Iegādāties biļeti: lielkoncerts

”Yungblud” – Sigulda

Yungblud ar melniem matiem un melnu kreklu, priekšā rozā fonam.

Z paaudzes mākslinieks: Anglijas roka sensācija ”YUNGBLUD” uzstāsies savā pirmajā koncertā Latvijā 2024. gada 4. jūnijā, Siguldas pilsdrupu estrādē. ”YUNGBLUD”, īstajā vārdā Dominiks Ričards Harisons, ir kļuvis par vienu no spilgtākajiem jaunās paaudzes mūzikas pārstāvjiem, savā darbībā apvienojot rokmūziku ar sociāli nozīmīgiem jautājumiem. Viņa enerģiskās un aizraujošās dzīvās uzstāšanās ir guvušas atzinību visā pasaulē, radot viņam fanu armiju, kas pazīstami kā “Melno siržu klubs”.

Adrese: Siguldas pilsdrupu estrāde

Datums: 04.06.2024 20:00

Cena: 50.50 EUR.

Iegādāties biļeti: bilesuserviss

”Two Feet” – Rīga

Two Feet koncerti 2024. gadā: koncerta tūre.

Aizraujošs vakars ar ”Two Feet”: Multi-instrumentālists ”Two Feet”, īstajā vārdā Bill Dess, uzstāsies ”Palladium” koncertzālē 2024. gada 3. jūlijā. Mākslinieks ir pazīstams ar savu unikālo mūzikas stilu, kurā viņš apvieno elektronisko mūziku ar R&B un rokmūziku, piedāvājot klausītājiem neaizmirstamu skaņu pieredzi. ”Two Feet” tiek atzīts par vienu no interesantākajiem jaunajiem māksliniekiem mūzikas industrijā.

Adrese: Palladium Rīga

Datums: 03.07.2024 20:00

Cena: 39.00 EUR.

Iegādāties biļeti: bilesuserviss

Bob Marley – ”One Love Tribute”

Regeja koncerts: ''Bob Marley - One Love Tribute;;

2024. gada 21. augustā Dzintaru koncertzālē norisināsies īpašs koncerts, veltīts regeja mūzikas leģendai Bobam Marleyam. “Bob Marley – One Love Tribute” šovā uz skatuves kāps Michael Anton Phillips jeb ”Cheesy” vadītais oficiālais “Bob Marley Tribute” sastāvs, kurā darbojas septiņi profesionāli mūziķi. Tie ir mākslinieki, kuri savas karjeras laikā ir spēlējuši ar tādām regeja mūzikas zvaigznēm kā “The Mighty Diamonds” un “Burning Spear”. Divas stundas ilgajā koncertā tiks atskaņoti visi lielākie Boba Mārlija hiti, tostarp „No Woman No Cry”, „Jamming” un „One Love”. Šis koncerts ir ne tikai muzikāls godinājums Bobam Mārlijam, bet arī iespēja atgādināt par regeja mūzikas vēstījumu – mīlestību, vienotību un mieru pasaulē.

Adrese: Dzintaru koncertzāle, Jūrmala

Datums: 21.08.2024 19:00

Cena: 30.00 – 120.00 EUR.

Iegādāties biļeti: bilesuserviss

Koncerti 2024. gada vasarā

Katrs no šiem koncertiem ir unikāla iespēja ne tikai izbaudīt augstvērtīgu mūziku dažādos žanros, bet arī piedzīvot neaizmirstamas emocijas, kas raksturīgas tikai dzīvajai mūzikai. 2024. gada vasara solās būt notikumiem bagāta, piedāvājot gan jauniešiem, gan pieaugušjiem atbilstošu pasākumu.

Bildes ņemtas no: ra, sheeshmedia, edm, readdork, lielkoncerts, bhamnow.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences