Aktīvā atpūtaForum Cinemas ''Slepenā Pirmizrāde''

Forum Cinemas ”Slepenā Pirmizrāde”

“Slepenā Pirmizrāde”- ej uz nezināmo

Forum Cinemas kinoteātris piedāvā unikālas kino iespējas, ne tikai brīvdienās, bet arī darba dienās, piemēram, ar tā “Popkorna Pirmizrādi”. Bet patiesais noslēpums izpaužas tā “Slepenajā Pirmizrādē”, kas ir ekskluzīva iespēja pirmajiem noskatīties kādu no gaidāmajām filmām pirms oficiālās pirmizrādes Latvijā.

Kas ir Slepenā Pirmizrāde?

Slepenā Pirmizrāde ir savādāks nekā parasts kino seanss. Tā ir iespēja, kas aicina skatītājus doties nezināmajā, piedāvājot iespēju paplašināt kino skatītāja redzesloku. Tā ir ekskluzīva iespēja būt starp pirmajiem, kas noskatās jaunas, gaidītas filmas, ar nosacījumu, ka filmas nosaukums netiks atklāts līdz brīdim, kad sākas seanss.

Kādas filmas tiek rādītas?

Slepenā Pirmizrāde var piedāvāt jebkuru žanru filmu, garantējot, ka skatītāji būs starp pirmajiem, kas to redzējuši, un ka filma raisīs diskusijas un sarunas.

Kādas ir Slepenās Pirmizrādes īpatnības?

  • Vecuma ierobežojums ir noteikts 16+ gadu vecumam.
  • Seansa ilgums ir noslēpums, bet jārēķinās ar 90 līdz 180 minūšu garu filmu.
  • Kinoteātros no 14.12.2023
Slepenā pirmizrāde reklāma.

Popkorna Pirmizrāde

Papildus Slepenajai Pirmizrādei, Forum Cinemas piedāvā arī “Popkorna Pirmizrādi“, kurā tiek rādītas vieglas, aizraujošas un izklaidējošas filmas. Katrs skatītājs saņems svaigi gatavotu popkornu, lai baudītu filmu. Šie pasākumi ir daļa no Forum Cinemas īpašo seansu sērijas.

Popkorni

Tātad, ja vēlaties piedzīvot ko unikālu un aizraujošu, Forum Cinemas “Slepenā Pirmizrāde” un “Popkorna Pirmizrāde” ir lieliskaa iespēja. Atklājiet jaunu kino pieredzi ar Forum Cinemas!

Bildes ņemtas no: forumcinemas un colourbox.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences