AutoFord Focus 2023: Jaunais Standards Komfortā un Tehnoloģijā

Ford Focus 2023: Jaunais Standards Komfortā un Tehnoloģijā

Ford Focus” atklāj jaunu, piemērotu ģimenei automobili. Izbaudiet augstas klases veiktspēju, modernas tehnoloģijas un izsmalcinātu dizainu, kas aicina piedzīvot katra brauciena īpatnību. Jaunais modelis piedāvā pārdomātu drošību – “Focus” ir ideāla izvēle pilsētai un ceļojumiem.

Augstākās Klases Dzinēju Tehnoloģija

Ford ir uzņēmies ievest progresīvu pieeju dzinēju tehnoloģijai. Jaunais “Ford Focus” piedāvā izvēli starp elektrificētiem hibrīddzinējiem, kas sasniedz pat 155 ZS jaudu, garantējot ievērojamu veiktspēju un ekonomisku braukšanu. Izcila ir arī 1l darba tilpuma “EcoBoost” benzīna motors ar iespaidīgu jaudu un izcilām veiktspējas īpašībām, piemēram, dubultā neatkarīgā mainīga vārstu vadības sistēma. Lielāku attālumu cienītājiem piedāvāts “EcoBlue” dīzeļmotors, kas nodrošina stabilu rezultātu.

Zila Ford focus mašīna uz asvalta 3/4 pagrezienā

Modernas Savienotspējas Iespējas

Pilnīgi jaunā SYNC 4 komunikācijas un izklaides sistēma padara “Focus” vadīšanu vēl baudāmāku. Izmantojot mākslīgo intelektu, šī sistēma mācās no vadītāja paradumiem, lai nodrošinātu vēl personiskāku pieredzi. Lielais 13,2 collu skārienjutīgais ekrāns ir dizainēts tā, lai būtu intuitīvi izmantojams, piedāvājot ātru piekļuvi svarīgākajiem uzdevumiem. SYNC 4 nodrošina arī pilnīgu integrāciju ar “Android Auto” un “Apple CarPlay”, padarot to par ideālu palīgu mūsdienu digitālajā pasaulē.

Ford Focus Inovācijas Drošībai un Komfortam

Focus ir aprīkots ar progresīvām tehnoloģijām, lai nodrošinātu maksimālu drošību un komfortu. Progresīvā balss atpazīšanas funkcija, ceļu krustojumu izbraukšanas palīgs un izcilas apgaismošanas tehnoloģijas ir tikai dažas no šīm inovācijām. Turklāt automašīnas bagāžas nodalījums ir pārdomāti izstrādāts, nodrošinot augstākās klases materiālu sajūtu un funkcionalitāti.

Visā šajā kombinācijā – jaunais “Ford Focus” ir patiesi pārdomāts automobilis, kas ir paredzēts tiem, kuri novērtē dizainu, tehnoloģiju un patīkamu braukšanas pieredzi. Jaunais “Ford Focus” piedāvā to visu un vēl vairāk, padarot to par lielisku izvēli mūsdienu ģimenēm.

Bildes ņemtas no: https://ford.lv/focus/models/active

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences