UzņēmumiFinanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums "Orion Leasing" tagad arī Latvijā

Finanšu tehnoloģiju jaunuzņēmums “Orion Leasing” tagad arī Latvijā

Lietuvas jaunuzņēmums “Orion Leasing”

Latvijas finanšu tehnoloģiju jomā parādījies jauns spēlētājs – Lietuvas jaunuzņēmums “Orion Leasing“. Tas nāk klajā ar svaigu ideju – tūlītējo līzingu, kas var pārveidot biznesa finansēšanas un e-komercijas pasauli. Ieviešot šo pakalpojumu Latvijā, daudziem uzņēmējiem tiek atvērtas durvis uz jaunām iespējām!

Stratēģija Latvijā

Jaunuzņēmuma stratēģija Latvijā ir skaidra… Jau sākotnēji tie ir piesaistījuši divus partnerus – “Apple” produktu izplatītāju “iDeal” un IT uzņēmumu “Capital”. “Orion Leasing” dibinātājs Laimons Beliks (Laimonas Belickas) ar lepnumu atzīst, ka viņu partneri jau tagad saskata pārdošanas pieaugumu, pateicoties šim automatizētajam risinājumam.

Orion Leasing Latvijā

Ar ko šis pakalpojums atšķiras?

Bet kas padara “Orion Leasing” piedāvāto līzingu tik revolucionāru? Atšķirībā no tradicionālajiem līzinga risinājumiem, kas kavējas ar riska novērtēšanu, šis jaunuzņēmums piedāvā ātrumu un efektivitāti. Sistēma spēj veikt nepieciešamās pārbaudes un nodrošināt līguma parakstīšanu tikai dažu minūšu laikā – tas ir kā skriet maratonu ar mašīnu.

Tā kā šis risinājums jau ir izrādījies veiksmīgs informācijas tehnoloģiju jomā, to var izmantot arī citos sektoros, piemēram, būvniecībā vai lauksaimniecībā.

Orion Leasing ofiss

Nākotnes mērķi

“Orion Leasing” izveidoja līzinga speciālisti Lietuvā 2021. gadā. Pēc sava veiksmīgā starta Lietuvā, šī kompānija tagad paplašina savu darbību Latvijā un plāno tuvākajā nākotnē sākt darbu arī Igaunijā, Spānijā un citās valstīs.

Ietekme Latvijā

Ko tas nozīmē Latvijai? Mēs stāvam uz jaunu iespēju sliekšņa, kur finanšu tehnoloģijas un ātrgaitas līzinga risinājumi varētu ieviest izmaiņas gan lielajos, gan mazajos uzņēmumos. “Orion Leasing” ienākšana Latvijas tirgū nozīmē svarīgu attīstības soli finanšu tehnoloģiju jomā, piedāvājot jaunas iespējas un potenciālu finanšu sektorā.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences