UzņēmumiFailiem.lv: Ērta datu glabāšana un pārsūtīšana

Failiem.lv: Ērta datu glabāšana un pārsūtīšana

Failiem.lv – datu glabāšanas platforma

Failiem.lv ir Latvijā izstrādāta un attīstīta datu glabāšanas un failu apmaiņas platforma, kuru izmanto vairāk nekā 2 miljoni cilvēku visā pasaulē. Šī platforma ļauj lietotājiem droši glabāt, dalīties, sinhronizēt un koplietot failus no jebkuras ierīces. Failiem.lv piedāvā dažādus abonēšanas plānus, tostarp bezmaksas “Basic” plānu, kas ietver 20GB mēnesī ar maksimālo 5GB faila izmēru. Platforma piedāvā iespēju privāti koplietot failus, izveidot to saņemšanas saites, pielāgot un pārdot saturu, kā arī konvertēt failus dažādos formātos.

Failiem.lv baners

Vēsture un projekta vadītāji

Failiem.lv, kas pazīstams arī kā Files.fm, tika izveidots 2008. gada 6. novembrī, Jāņa Vikļa vadībā. Šī platforma tika radīta, lai nodrošinātu interneta lietotājiem ērtu un ātru failu apmaiņu vai glabāšanu. Sākotnējais mērķis bija piedāvāt efektīvu risinājumu datu glabāšanai un failu apmaiņai, izmantojot mākoņskaitļošanas tehnoloģijas.

Galvenās priekšrocības

Šīs platformas galvenās priekšrocības ietver datu drošību un privātumu kā prioritāti​​, liela datu apjomu drošu glabāšanu, Eiropas datu aizsardzības standartu ievērošanu un detalizētu failu pieejas tiesību un paroļu kontroli​​. Tāpat ir nodrošināta šifrēta failu apmaiņa ar darba grupām, iespēja koplietot failus tikai ar identificētiem lietotājiem, integrēt saturu un darbplūsmas, kā arī izmantot e-komercijas rīkus​​.

Failiem.lv logo uz melna fona

Kurš abonomenta plāns ir piemērots tev?

  1. Pamata konts (0 EUR) – Ideāli piemērots individuālajiem lietotājiem, kuriem nepieciešama vienkārša un efektīva datu glabāšanas un koplietošanas iespēja. Ar 20GB mēnesī un 5GB maksimālo faila izmēru, šis plāns ir lielisks risinājums, lai droši saglabātu fotogrāfijas no atvaļinājuma vai svarīgus dokumentus.
  2. PRO konts (7,90-9,90 EUR/mēnesī) – Šis plāns ir perfekti piemērots profesionāļiem un intensīviem interneta lietotājiem, kuriem vajadzīga lielāka diska vieta un papildu funkcijas, piemēram, 20GB maksimālais faila izmērs un dokumentu rediģēšanas iespējas tieši pārlūkā. Ar 2TB diska vietu, šis plāns ir piemērots fotogrāfiem, dizaineriem vai mazajiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams apstrādāt un kopīgot lielus datu apjomus.
  3. Komandas konts (19-25 EUR/mēnesī) – Izstrādāts, lai atvieglotu ikdienu darba grupām līdz 4 lietotājiem. Šis plāns piedāvā 2TB diska vietu un visus PRO konta ieguvumus, tostarp lielāku faila apjoma pārsūtīšanas iespējas. Ideāla izvēle nelielām darba grupām vai projektu komandām, kurām ir nepieciešama efektīva datu koplietošana, lai kopīgi strādātu pie lieliem projektiem.
  4. Biznesa konts (99-125 EUR/mēnesī) – Ar 5TB diska vietu un 10 lietotāju atbalstu, šis plāns ir domāts lielākiem uzņēmumiem, kas meklē izturīgus un drošus datu glabāšanas risinājumus. Šī abonementa plāna ietvaros pieejams atbalsts prioritārā secībā, lielāki failu apjomi un uzlabotas drošības iespējas, kas ir svarīgi liela mēroga uzņēmējdarbībai.
  5. Biznesa+ konts (no 199-250 EUR/mēnesī) – Šis plāns ir augstākais piedāvājums no Failiem.lv, nodrošinot visus Biznesa konta ieguvumus ar papildu pielāgošanas un integrācijas iespējām. Tas ir radīts lielām organizācijām un uzņēmumiem, kuriem nepieciešami īpaši pielāgoti risinājumi, kā arī tiem, kas vēlas izmantot izdalītus serverus un tehnisko atbalstu.

Konkurence?

Salīdzinot ar konkurentiem, piemēram, WeTransfer, Failiem.lv piedāvā plašāku funkciju klāstu, piemēram, biznesam pielāgotus rīkus ar līdz pat 1000 TB vietas abonēšanu, pielāgotus failu limitus un neierobežotu augšupielādes/lejupielādes datu apjomu​​. Šī platforma nodrošina lielāku elastību un personalizētas iespējas atšķirībā no daudziem citiem vienkāršiem failu pārsūtīšanas pakalpojumiem.

Nākotnes perspektīva

Nākotnes perspektīvas datu glabāšanas un failu apmaiņas nozarē ir ļoti dinamiskas, pieprasījums pēc drošiem un efektīviem risinājumiem nepārtraukti aug. Ar strauji pieaugošajām datu apjoma un digitalizācijas tendencēm, uzņēmumi un individuālie lietotāji meklē risinājumus, kas nodrošina gan drošību, gan elastību. Šajā mainīgajā vidē Failiem.lv izceļas ar savu spēju pielāgoties tirgus prasībām, piedāvājot plašu servisu klāstu, kas atbilst mūsdienu tehnoloģiju un drošības standartiem. Platformas uzturēšana Latvijā arī nodrošina datu aizsardzību atbilstoši Eiropas normatīviem, kas ir būtisks faktors, lai veiksmīgi konkurētu ar starptautiskiem pakalpojumu sniedzējiem. Turklāt Failiem.lv spēja inovēt un piedāvāt pielāgotus risinājumus dažāda izmēra organizācijām un individuāliem lietotājiem apliecina tā potenciālu turpināt augt un veiksmīgi darboties šajā strauji mainīgajā tirgū.

Failiem.lv ir ideāli piemērots risinājums, lai atvieglotu ikdienas darbu un sadarbību starp kolēģiem un partneriem Latvijā un ārpus tās, piedāvājot augstākās kvalitātes pakalpojumus – droša datu glabāšana un apmaiņa.

Failiem.lv kontakti

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences