Māja un dārzsZiemassvētku eglītes rotājumi: No klasikas līdz 2023. gada tendencēm

Ziemassvētku eglītes rotājumi: No klasikas līdz 2023. gada tendencēm

Kā stilīgi izdekorēt Ziemassvētku eglīti?

Cilvēki izvēlas rotājumus, balstoties uz dažādiem kritērijiem, tostarp budžetu un tradīcijām. Daudzi meklē rotājumus, kas atbilst viņu personīgajai gaumei vai saskan ar mājas interjeru. Piemēram, vieni dod priekšroku klasiskām zelta un sudraba krāsām, bet citi izvēlas košākas un mūsdienīgākas krāsas.

Egļu rotāšana Ziemassvētkos ir nešaubīgi viens no veidiem, kā piešķirt mājoklim svētku noskaņu un noslēgt gadu. Lai gan klasiskais sarkans un zaļais dizains vienmēr atgādinās par Ziemassvētkiem. Šogad mūsdienīgas rotājumu idejas 2023. gadam piedāvā neierastus krāsu toņus un materiālus. Sāksim!


1. Stikla rotājumi

Šogad topā ir stikla izmantošana rotājumos, pievēršot uzmanību tā spējai atstarot un izkliedēt gaismu. Stikla rotājumi ir viegli, izceļoties salīdzinājumā ar citiem dekoriem. Tie lieliski papildina Ziemassvētku egles un telpas dizainu.

Stikla egļu rotājumi uz diedziņa ar tumši sarkanu fonu

Šādus rotājumus var iegādāties xrplovemk


2. Misiņa un hroma akcenti

Misiņš un hroms ir guvuši popularitāti kā eglīšu dekoru materiāli 2023. gadā. Šie metāli ir ne tikai piemēroti svētku izskatam, bet ir arī ilgtspējīgi, tādā veidā saudzējot dabu. Šāda veida dekorus ir grūti saplēst vai sabojāt.

Hroma un misiņa veidoti eglītes rotājumi.

Šādus rotājumus vari iegādāties nordicnest


3. Siltie toņi

Siltie toņi, piemēram, sārtā krāsa, kļūst par svarīgu akcentu Ziemassvētku rotājumos, radot kontrastu ar eglīti. Toties 2023. gads nes solījumus par mazāk izteiktām “zaļās un sarkanās” krāsas kombinācijām, kā arī par neitrāliem toņiem, piemēram baltu krāsu.

Sārtas krāsas ar zelta un sudraba akcentiem ziemassvētku dekori, rotājumi.

Šādus rotājumus vari iegādāties balsamhill


4. Dārgakmeņu toņu stikla rotājumi

Dārgakmeņu toņi, piemēram, burgundijas, tirkīza, smaragda un luksus metāli ir aktuāli šajā svētku sezonā. Stikla trauki šajos toņos ir svētkiem piemēroti. Atgādinam ka šogad dominē neparastas krāsas!

Kastē orandžas, gaiši zilas, tumši zilas bumbiņas, rotājumi eglei.

Šādus rotājumus vari iegādāties balsamhill


5. Skandināvu stila rotājumi

Skandināvu ziemassvētku rotājumos aizvien vairāk parādās mūsdienīgas krāsu nianses, piemēram, pasteļtoņi, pelēkie. Šis rafinētais un nedaudz minimalistiskais Ziemassvētku izskats kļūst par daļu no pamata interjera, vienlaikus akcentējot svētku noskaņu. Šāda veida skandināvu stila rotājumi ir domāti, tiem, kas vēlas lai eglītes rotājumi saskan ar interjeru, jeb vēlas iegādāties praktiskākus, neuzkrītošus egļu rotājumus.

Skandināvu stila rotājumi, no koka, zelta krāsā, balti rotājumi, čiekuri.

Šādus rotājumus vari iegādāties thebay.


Ziemassvētku egļu rotājumi

2023. gada egļu rotājumu tendences ir plašas un daudzveidīgas, piedāvājot gan klasiskus, gan pārsteidzošus elementus. No neierastiem krāsu toņiem līdz pārsteidzošiem materiāliem. Varbūt arī šis raksts jūs iedvesmos šogad izpušķot eglīti “extra” trendīgi!

Bildes ņemtas no: christmastrees

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences