Grafiskais dizainsEfektīvs iepakojuma dizains: Kāpēc tas ir svarīgs?

Efektīvs iepakojuma dizains: Kāpēc tas ir svarīgs?

Mazo uzņēmumu vajadzība pēc grafiskā dizaina nevar pārvērtēt. Pārsātinātajā tirgū ir grūti izcelties tikai ar produkta kvalitāti. Katram uzņēmumam ir nepieciešams spēcīgs zīmols. Efektīvākais veids, kā to sasniegt? Efektīvs dizains.

Kas ir iepakojumu dizains?

Iepakojuma dizains ir process, kura laikā tiek veidots produkta iepakojums tā, lai droši ietvertu, identificētu un piegādātu produktu. Gandrīz katram produktam veikalā ir iepakojums – sākot no McDonald’s ēdiena kastītēm līdz Apple iPhone iepakojumam. Lielākoties šis iepakojums ir labs, dažreiz arī ne tik veiksmīgs.

Dizaina aspekti un pieejas

Dizainējot iepakojumu, svarīgi saprast, kāds materiāls tiks izmantos – vai tas būs vienkāršs kartona kastīte ar druku vai augstas klases cietais kastītes dizains. Pievērst uzmanību iepakojuma materiāla izvēlei ir būtiski. Kad materiāls ir izvēlēts, ir jāņem vērā vairāki aspekti:

  • Grafiskais dizains un iepakojums
  • Fiziskais iepakojuma dizains
  • Mārketinga un dizaina savienojums Šie aspekti palīdzēs izprast un atrast labāko iepakojumu konkrētam produktam.
Kaste ar Di Neve uzrakstu un sarkanu fonu.

Kāpēc efektīvs iepakojuma dizains ir svarīgs?

Iedomājieties, kā izvēlaties produktus veikalā. Lielākoties izvēlēties to, ko jau pazīstat, bet dažkārt vēlaties kaut ko jaunu. Parasti izvēle balstās uz to, ko redzat, un tieši šeit iepakojuma dizains spēlē galveno lomu. Labi izveidots iepakojums piesaista aci, prātu un jūtas. Tas atšķiras uz plauktiem, sniedz nepieciešamo informāciju un atspoguļo uzņēmuma zīmolu.

Grafiskais dizains un iepakojums

No grafiskā dizainera skatpunkta, dizains ir veids, kā zīmola dizains tiek atspoguļots produkta kastē. Tādējādi dizaina koncepcijai jāpievērš potenciālā klienta uzmanību un jāsniedz informācija par produktu.

3 Galvenie soļi iepakojuma dizainam:

  1. Stila un krāsu izvēle
  2. Iepakojuma materiāls un formaDizaina izstrāde
  3. Prototipa izveide

Efektīvs iepakojuma dizains var būt izšķirošais faktors starp jauna klienta izvēli starp jūsu un konkurenta produktu. Līdz ar to, iepakojuma dizaina izveidei ir jābūt pārdomātai un kvalitatīvai, lai piesaistītu potenciālo patērētāju.

Bildes ņemtas no:https://www.behance.net/gallery/67926001/Gelateria-Di-Neve

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences