Jaunie projektiDzintaru prospekts 48: Divas renovētas ēkas ''Summer House''

Dzintaru prospekts 48: Divas renovētas ēkas ”Summer House”

Dzintaru prospekts 48 piedāvā renovērtas ēkas, kas atrodas 100 metru attālumā no pludmales

Projektu “Summer House” veido divas pilnībā renovētas ēkas Jūrmalā, Dzintaru prospektā 48, kas lepojas ar savu atrašos vietu tikai simts metru attālumā no Baltijas jūras balto smilšu pludmales un zaļā priežu parka. Šis projekts piedāvā ne vien ērtas un mūsdienīgas dzīvojamās telpas, bet arī unikālu iespēju izbaudīt Jūrmalu.

Arhitektūras un dizaina pieeja

”Dzintaru 48” projektu veido divi trīsstāvu korpusi – ”Jūras korpuss” un ”Meža korpuss”. ”Jūras korpuss” piedāvā skatu uz jūru, savukārt ”Meža korpuss” – uz zaļu priežu parku. Ar kopējo platību 3944 m², projekts ietver 53 dažādas telpas, kas nodrošina daudzveidīgas dzīvošanas iespējas.

Dzintaru prospekta 48 ēku kompleksa iekšpagalms.

Renovācijas procesā ēkas saglabājušas savu vēsturisko šarmu. Fasādē dominē skandināvu minimalisms, kombinējot pelēkos toņus ar modernām ventilējamām fasādēm. Interjers balstīts uz funkcionālu un vizuāli pievilcīgu plānojumu, kurā izmantoti augstas kvalitātes apdares materiāli.

Projekta “Summer House” tehniskās īpašības

Renovētais “Summer House” komplekss izceļas ar augstu energoefektivitāti un lielisku skaņas izolāciju, pateicoties kvalitatīvai siltumizolācijai un būvmateriāliem. Projekts piedāvā modernu apkures sistēmu un centralizētu ventilāciju ar gaisa rekuperāciju, nodrošinot svaigu gaisu un patīkamu temperatūru visu gadu garumā. Papildus tam, “Summer House” aprīkots ar centralizētu ūdensapgādi, kvalitatīvu elektroapgādi un piekļuvi ātram interneta savienojumam, garantējot ērtu dzīvesveidu tās iedzīvotājiem.

Atpūtas iespējas un apkārtne

Projekta ''Summer House'' atrašanās vieta Dzintaros

“Summer House” novietojums piedāvā daudz atpūtas un izklaides iespējas – no pastaigām līdz jūras krastam un priežu mežam līdz kultūras un sporta pasākumiem Jūrmalā. Arī iepirkšanās un izklaides iespējas ir pieejamas tuvumā, nodrošinot visu nepieciešmo.

Dzintaru prospekts 48: Kā iegādāties dzīvokli projektā?

Jaunā projekta ''Summer House'' ieeja ēkā.

Lai kļūtu par šī prestižā projekta iemītniemu, interesentiem jāveic dzīvokļa rezervēšana un jānoslēdz attiecīgie līgumi. Projekts piedāvā gan gatavas, pilnībā mēbelētas telpas, gan iespēju individuāli pielāgot interjeru pēc personīgām vēlmēm. Lai uzzinātu vairāk par šo projektu, sazinieties ar projekta attīstītājiem.

Projekts “Summer House” ir izcila iespēja iegādāties nekustamo īpašumu vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām, nodrošinot gan ērtu dzīvesvietu, gan izdevīgu investīciju.

Bildes ņemtas no: dzintaru48, city24.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences