SlavenībasDžastins Bībers un modele Heilija Bībere gaida pirmo bērnu

Džastins Bībers un modele Heilija Bībere gaida pirmo bērnu

Džastins un Heilija Bīberi drīz kļūs par vecākiem

Kanādiešu dziedātājs Džastins Bībers un viņa sieva, modele Heilija Bībere, ir paziņojuši par priecīgiem jaunumiem – drīz viņi kļūs par vecākiem. Šis laimīgais notikums tika atklāts caur mīlīgu video, kas publicēts viņu sociālo tīklu kontos, kurā abi atjauno laulības zvērestus un dalās ar savām emocijām.

Heilija Bībere grūtniece

Džastins bībers tur rokas un sievas vēdera

Vienā no sociālajiem tīkliem ievietotajā video, kas ieturēts retro stilā, pāris atklāj, ka gaida savu pirmo bērnu. Video klipā redzams, kā Džastins un Heilija atjauno savus laulības zvērestus – simbolisks solis, kas vēl vairāk nostiprina viņu savstarpējās attiecības. Heilija šajā klipā ir ģērbusies baltā, piegulošā mežģīņu kleitā, kas piešķir viņai īpašu eleganci un izceļ viņas grūtnieces vēderiņu.

Sabiedrības atbalsts un apsveikumi

Džastins bībers apsjauj savu sievu no muguras

Bīberu ģimenes gaidāmo papildinājumu ir apsveikušas daudzas slavenības un fani visā pasaulē. Starp tiem ir arī F1 zvaigzne Luiss Hamiltons, kurš, tāpat kā daudzi citi, izrādījuši savu prieku par Džastina un Heilijas lielo jaunumu.

Baumas un patiesība

Hailing Bībere sēž klēpī džastinam

Pāra attiecības ir bijušas plaši apspriestas medijos, it īpaši pēc tam, kad sociālajos tīklos parādījās baumas par iespējamo laulības krīzi. Tomēr šīs baumas vienmēr ir noliegusi gan Heilija, gan viņu tuvākie draugi un paziņas, norādot, ka pāris ir ļoti laimīgs un šķiršanās nav pat apspriesta.

Pāru nākotne

Šis ir aizraujošs brīdis Džastina un Heilijas dzīvēs, un viņu līdzjutēji ar nepacietību gaida vēl vairāk ziņu par šo laimīgo notikumu. Ar pirmā bērna ienākšanu dzīvē, Bīberu ģimene soļo jaunā dzīves posmā, kas solās būt pilns ar mīlestību, prieku un jauniem izaicinājumiem.

Bildes – apollo; people; vogue

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences