Filmas un seriāliDž. Dž. Džilindžers izlaiž savu debijas filmu "Ekstāze"

Dž. Dž. Džilindžers izlaiž savu debijas filmu “Ekstāze”

Dž. Dž. Džilindžers pārsteidz Latviju ar savu filmu “Ekstāze”

Latvijas kinoteātros no 1. decembra tika demonstrēt jauna, uzmanību piesaistošu filma, kuras režisors ir Dž. Dž. Džilindžers. Filma ir uzņemta pēc pazīstamās rakstnieces Karīnas Gleitneres romāna motīviem un iezīmējas kā pirmā erotiskā drāma Latvijas kino vēsturē.

Galvenais vēstījums

Dž. Dž. Džilindžers, filmas režisors, uzsver, ka šī kinolente ir stāsts par attiecībām to labirintu, kurā nav viennozīmīgu recepšu. Viņš uzsvēra, ka filma aicina mācīties no savām kļūdām, meklējot laimi un pietiekamību. Šī tēma ir īpaši aktuāla mūsdienu sabiedrībā, kur attiecību dinamika bieži vien ir sarežģīta un neparedzama.

Galvenās lomas

Galveno lomu buduāra fotogrāfi – Efeju atveido topošā režisore un aktrise Linda Kalniņa, savukārt gleznotāja Eliasu spēlē Valmieras Drāmas teātra aktieris Eduards Johansons. Filmu palīdzēja veidot radošā komandā- producents Kristiāns Alhimionoks un operators Jānis Eglītis, kā arī kostīmu mākslinieces Ilze Grickus un Anda Ščerbaka.

Filmas ekstāze galvanie aktieri

Sižets

“Ekstāze” izgaismo buduāra fotogrāfes Efejas laulību, kas ir uz sabrukšanas robežas. Efeja iepazīstas ar gleznotāju Eliasu, nonākot kaislību, melu un intrigu virpulī. Drīz vien šī jaunā aizraušanās kļūst par toksisku attiecību un asaru avotu, kas stāsta par attiecībām un to trauslumu.

Intimitāte

Filmas izveidē izmantota mūsdienīga pieeja, pieaicinot intimitātes ainu koordinatori Ievu Norveli. Viņas loma bija nodrošināt, ka intimitātes ainas tiek filmētas profesionāli un droši, ievērojot ētikas normas un abpusējo piekrišanu.

filmas intīmais kadrs

Atsauksmes no galvenajiem aktieriem

Linda Kalniņa atzina Dž. Dž. Džilindžera spēju riskēt un inovatīvi pieiet kino veidošanai. Eduards Johansons pauda uzticību un cieņu pret Džilindžeru, atzīmējot viņa spēju nomierināt un virzīt aktierus pareizajā virzienā.

Nākotnes perspektīvas

Filmas veidotāji uzsvēra, ka vienlaicīgi ar filmu tika uzņemts arī seriāls, kas pēc laika būs skatāms digitālajā platformā “Go3”. Tas liecina par plašāku projekta redzējumu un tā iespējamo ietekmi uz Latvijas kinematogrāfijas nākotni.

“Ekstāze” neapšaubāmi ir solis jaunā virzienā Latvijas kino, piedāvājot skatītājiem ne tikai aizraujošu stāstu, bet arī iespēju pārdomāt par attiecību sarežģītību un mūsu lomu tajās. Filma, kas pieejama no 1. decembra, sola būt gan vizuāli tīkama, gan emocionāli piesaistoša.

Bildes- izklaide.tv3, lsm.lv.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences