Uzņēmumi“Dreamroom.lv” – ģimenes mājīgais uzņēmums

“Dreamroom.lv” – ģimenes mājīgais uzņēmums

“Dreamroom.lv”: Gaismas un dizaina harmonija jūsu mājoklī

Katrs no mums meklē to īpašo elementu, kas padara mūsu mājas siltākas un mīļākas. “Dreamroom.lv” ir mazais ģimenes uzņēmums, kas piedāvā tieši to – sirdi sildošas, rokām darinātas LED lampas, mājas dekorus un ilustrācijas, kas piepilda jebkuru telpu ar gaismu un mājīgumu. Dzimis no skaista mīlestības stāsta, “dreamroom.lv” jau deviņus gadus ienes siltumu Latvijas mājokļos un sirdīs.

Dibināšanas stāsts

dreamroom lampa ar Latvijas zīmēm pie auga

“Dreamroom.lv” aizsākās kā mīlestības stāsts, kur divu cilvēku kopīgās aizraušanās un talants radīja kaut ko unikālu. Viņu aizrautība ar gaismu un dizainu pārtapa par biznesu, kas tagad piedāvā plašu rokām darinātu LED lampu, mājas dekoru un ilustrāciju klāstu. Katrs produkts ir izgatavots ar mīlestību un rūpību, lai sniegtu gaismu un siltumu ikvienam mājoklim.

Personalizēti dizaini un restaurācija

Lampa uz nakts galdiņa ar novēlējumu

“Dreamroom.lv” izceļas ar iespēju personalizēt lampu dizainus, padarot katru lampu par personīgu mākslas darbu. Papildus lampām, uzņēmums rada mājas dekorus un krāsojamās grāmatas, kā arī veic lampu restaurāciju, piešķirot vecām lampām jaunu dzīvību. Šī pieeja nodrošina, ka katrs “dreamroom.lv” produkts ir unikāls un īpašs.

Ilgtspējīgi un kvalitatīvi materiāli

Gara LED lampa pie zaļa liela auga

“Dreamroom.lv” prioritāte ir izmantot tikai ilgtspējīgus un kvalitatīvus materiālus, nodrošinot divu gadu garantiju visiem produktiem. Uzņēmums cenšas saglabāt mākslinieka pieeju, pievēršoties katram klientam individuāli, lai piedāvātu labāko un padarītu katru produktu par īpašu.

Mērķis un nākotnes plāni

dreamroom LED lampa ar koku dizainu un Latvju zīmēm

“Dreamroom.lv” nākotnes mērķis ir iekarot ārvalstu tirgus, paplašinot savu stāstu un siltumu visā pasaulē. Ģimenes uzņēmums turpina attīstīties, radot aizvien jaunus un inovatīvus produkts, lai sasniegtu vēl plašāku auditoriju.

Pateicība sadarbības partneriem

Uzņēmuma mīļākais draugs un atbalstītājs ir “Latvijas Rūpniecības un Tirdzniecības kamera”. “Dreamroom.lv” izsaka lielu paldies par atbalstu un iespēju augt un attīstīties.

Klientu pieredze

LED lampa ar dizainu kur ir pāris kāzās

“Dreamroom.lv” lepojas ar pozitīvu klientu atsauksmēm un uzskata, ka katra sadarbība ir unikāla. Uzņēmuma mērķis ir pārvērst klientu vēlmes realitātē, nodrošinot neaizmirstamu pieredzi no pirmā kontakta līdz pat produkta piegādei.

Attīstība un inovācija

Katrs “dreamroom.lv” radītais produkts ir stāsts par mīlestību, gaismu un siltumu. Uzņēmums turpina meklēt jaunas un radošas idejas, lai piedāvātu vēl neredzētus mājas dekorus, kas silda sirdis un mājokļus. “Dreamroom.lv” ir pierādījums tam, ka mīlestība un aizrautība var radīt brīnumus.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences