Veselība"Dr Treško Tējas": Fitoterapija no Latvijas Dabas

“Dr Treško Tējas”: Fitoterapija no Latvijas Dabas

spot_img

Fitoterapija ir sena metode, kurā tiek izmantotas augu sastāvdaļas, lai nodrošinātu cilvēka veselību. Mūsdienu zinātne ir atklājusi, ka augu sastāvdaļu bioķīmiskās un biofizikālās īpašības var palīdzēt harmonizēt šūnu darbību. Tas nenoliedzami apliecina to, kā fitoterapija un homeopātija palīdz cilvēka fiziskajā un enerģētiskajā līmenī.

“Dr Treško Tējas” – kvalitāte un tradīcijas

Viens no uzņēmumiem, kas ir pārņēmis šo tradīciju Latvijā, ir “Dr Treško Tējas”. Uzņēmuma dibinātājs Artūrs Tereško, kā sākotnēji dārznieks, vada savu komandu ekspedīcijās, lai nodrošinātu tikai labāko Latvijas dabas piedāvājumu. No nelielas darbības dzīvoklī līdz plašai ražotnei, “Dr. Tereško tējas” ir kļuvušas par Latvijas pērli fitoterapijā.

Imunitātes tēja – Noderīga aukstajos laikos

Aukstie un drēgnie laikapstākļi, kas raksturīgi Latvijas klimatam, ir izraisījuši tādu vajadzību, kas mums visiem ir pazīstama – vajadzība stiprināt mūsu imūnsistēmu. Iespējams, jūs esat novērojuši, ka daudzi cilvēki, īpaši bērni skolās un bērnudārzos, bieži slimo. Dažādu iemeslu dēļ tiem ir novājinātas organisma iekšējās aizsardzības spējas, ko zinātniski sauc par imunitāti.

“Dr Treško Tējas” veselības tēja IMUNITĀTEI. Šī tēja ir bagātīgi piepildīta ar augiem, kuriem ir vēsturiskas tautas medicīnas saknes, tādejādi palīdzot stiprināt mūsu imūnsistēmu.

Ehināceja, salvija, ugunspuķe un piparmētra – šie visi ir augi ar imūnsistēmu stiprinošām un vīrusiem nomācošām īpašībām. Ugunspuķe, piemēram, senāk tika lietota kā melnās tējas aizvietotājs, dodot tējai patīkamu krāsu, garšu un smaržu, kas ir līdzīga Indijas melnajai tējai. Tāpat salvija efektīvi kavē vīrusu vairošanos, savukārt liepu ziedi, avenes lapas un vīgriezes ziedi veicina svīšanu un normalizē ķermeņa temperatūru. Islandes ķērpis darbojas kā baktēriju vairošanās kavētājs.

Dr. Treško tēja tiek lieta krūzē.
Foto atsauce: MYKOLA OSMACHKO

Kāpēc izvēlēties imunitātes tēju?

Izvēloties “Dr Treško Tējas” veselības tēju IMUNITĀTEI, jūs izvēlaties dabas piedāvāto aizsardzību pret saaukstēšanos un gripu. Šī tēja palīdz paaugstināt organisma aizsardzības spējas, samazināt saaukstēšanās risku un paātrināt atveseļošanās procesu. Tādējādi jūs varat saglabāt savu darbaspēju pat aukstajos un drēgnajos mēnešos.

Tātad, ja vēlaties izbaudīt Latvijas dabas bagātības un uzlabot savu veselību, izvēlieties “Dr Treško Tējas”. Fitoterapija un homeopātija ir divas dabiskās metodes, kuras, apvienojoties ar kvalitatīviem produktiem, var palīdzēt jums justies labi gan fiziski, gan enerģētiski.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences