Uzņēmumi"Dizainakrēsli.lv": Ilgmūžīgi krēsli un mēbeles jūsu mājoklim

“Dizainakrēsli.lv”: Ilgmūžīgi krēsli un mēbeles jūsu mājoklim

“Dizainakresli.lv” – Ne tikai ērti, bet arī eleganti

Mēs visi atceramies tos skolas laikus, kad pēc tikai 20 minūtēm sēdēšanas skolas solā jau sāpēja viss ķermenis, un šķita, ka tas ir neizbēgams liktenis. Bet tagad iedomājieties – jūs varētu iegūt ne tikai ērtu, bet arī modernu krēslu, kas aizsargā jūsu muguru un piešķir eleganci jebkuram interjeram. Tieši to piedāvā Dizainakresli.lv, kas turpina “BFDF” un “Chair Baltic” tradīcijas kopš 2000. gada.

“Dizainakresli.lv” ir kļuvis par sinonīmu ergonomiskiem un elegantiem dizaina krēsliem, bāra un pusbāra krēsliem, kā arī galdiem un citām mēbelēm, kas lepni nes Latvijas vārdu ārpus pašmāju robežām. Ieguldījums kvalitatīvā, ergonomiskā mēbelē nav tikai ieguldījums skaistā dizainā, bet arī jūsu veselībā.

Materiāls un ražošanas tehnoloģija

Liekti līmēts finieris. Mēbeļu detaļas ražo, salīmējot elektriskās vai augstfrekvenču presformās vairākas finiera kārtas, kas izlaistas caur līmvalčiem un saliktas viena otrai virsū tā, lai to šķiedras ietu perpendikulārā virzienā vai visas gareniski atkarībā no konkrētā produkta un izstrādātā dizaina. 

Finiera kārtas iespējams savietot un audzēt tā, lai galarezultātā liekti līmēts finieris pārietu no biezāka uz smalkāku, pakāpeniski samazinot vai palielinot finieru kārtu daudzumu.

Virskārtas finierējums var būt bērza , ozola, lamināta, rieksta, wenges, zebrano un citu koku. Gatavus krēslus vai mēbeļu detaļas iespējams apdarīt dažādi, piemēram, tikai laka, balinātas lakas, ķirša, wenge vai melnā beice vai tonēta laka kādā no NCS paletes krāsām utt.

Sadarbība ar dizaineriem un arhitektiem

Mūsu produktu izstrādē piedalās pasaules klases dizaineri no Dānijas, Zviedrijas, Somijas, Norvēģijas un ASV, piemēram, Jakob Berg, Jakob Wagner un Eric Pfeiffer, kuri nodrošina, ka katrs produkts ir ne tikai estētiski pievilcīgs, bet arī ergonomiski izstrādāts.

Sadarbība ar dizaineriem un arhitektiem ir mūsu sirds un dvēseles darbs. Mēs saprotam, cik svarīga ir pareizā krēsla izvēle, tāpēc piedāvājam demo krēslus prezentēšanai un testēšanai, kā arī plašu apdares materiālu izvēli, lai katrs produkts būtu perfekti pielāgots klientu vajadzībām.

Aktuāls dizains pat pēc 100 gadiem

Skandināvu dizains ar savu vienkāršību, funkcionalitāti un minimālismu ir mūsu darba pamatprincipi. Mēs ticam, ka mūsu ražotās mēbeles paliks modernas un aktuālas pat pēc simts gadiem.

Estētiski sociālo mediju profili

“Dizainakresli.lv” zīmola veidošanā un uzturēšanā liela nozīme ir augstas kvalitātes attēliem un profesionāli veidotiem sociālo mediju profiliem. Uzņēmuma piedāvāto ergonomisko un stilīgo dizaina krēslu kvalitāti vislabāk var parādīt caur detalizētiem un skaidriem attēliem, kas spēj atklāt produkta dizainu, funkcionalitāti un izstrādes smalkumus. Šādi attēli palīdz veidot patērētāju uzticību, jo tie demonstrē ne tikai produkta estētiku, bet arī tā kvalitāti un ilgtspējību.

Profili ir tīri, vizuāli pievilcīgi un satur konsekventu ziņojumu, kas pastiprina zīmola identitāti. Regulāri publicējot jaunumus, klientu atsauksmes un aizkulisēm radītos materiālus, “Dizainakresli.lv” veido dziļāku saikni ar saviem klientiem, vienlaikus demonstrējot uzņēmuma ekspertīzi un aizrautību savā nozarē.

Jelgavas ģimnāzijas aktu zāle

“Dizainakresli.lv” – Sasniegumi

Mūsu lepnums ir mūsu sasniegumi. Piemēram, mūsu Flow krēsli veido Jelgavas Valsts Ģimnāzijas telpu interjeru, Zesty krēsli izceļas gan Luksemburgas Filharmonijā, gan Hamburgas JazzHall HFMT un daudzi citi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences