Aktīvā atpūtaDisku golfs: Ārtelpu aktivitāte ģimenei

Disku golfs: Ārtelpu aktivitāte ģimenei

Disku golfs ir jautra ārtelpu spēle. Apskatīsim kādi ir tā noteikumi un kādās 3 vietās Rīgā var to spēlēt

Disku golfs, pazīstams arī kā frisbija golfs, ir populāra āra sporta veida aktivitāte, kurā, līdzīgi kā tradicionālajā golfā, mērķis ir trāpīt lidojošo disku īpašā metāla grozā ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu. Šī spēle tiek spēlēta speciāli veidotos disku golfa parkos.

Kādi ir disku golfa spēles noteikumi?

Siviete ar vīrieti spēlē disku golfu pa dienu.

Lai spēle būtu taisnīga un aizraujoša, pastāv arī noteikti spēles noteikumi un metienu veidi, kas jāievēro visiem spēlētājiem.

Metienu veidi

Tee Throw” metiens ir spēles sākuma metiens, ko veic no konkrēta starta laukuma, ko sauc par tījaukšanas vietu. Labs tījaukšanas metiens var ievērojami tuvināt spēlētāju grozam, atvieglojot turpmākos metienus.

Fairway metiens”: Fairway metieni ir tie, ko spēlētājs veic pēc tījaukšanas metiena, lai tuvinātos grozam. Metiens jāveic no vietas, kur disks apstājies. Spēlētājam jāizvēlas pareizais disks atkarībā no distances līdz grozam un šķēršļiem ceļā.

Putt Throw”: Metiens, kas tiek veikts aptuveni 9 metru rādiusā no groza.

Kā spēlēt disku golfu?

Vīrietis tur disku golfa metamos diskus dažādās krāsās.

Ir svarīgi, lai katram dalībniekam būtu frizbijs. Visi spēles dalībnieki kopīgi izvēlas mērķi, kas atrodas vairāku metienu attālumā. Katrs spēlētājs met disku virzienā uz izvēlēto mērķi, un turpina spēli no vietas, kur disks nosēžas. Rezultāti tiek noteikti, skaitot metienus, un uzvar tas, kurš mērķi sasniedz ar vismazāko metienu skaitu. Pēc tam, kad visi ir sasnieguši pirmo mērķi, tiek izraudzīts nākamais mērķis, un spēle turpinās.

Ja disku izmet ārpus spēles laukuma (piemēram, uz ceļa vai citā nedrošā zonā), metiens tiek atkārtots no pēdējās diska pieskaršanās vietas pievienojot vienu soda punktu kopējam rezultātam.

Kur Rīgā var spēlēt disku golfu?

''AirBaltic'' disku golfa parks Rīgā, Mežaparkā.

”AirBaltic” disku golfa parks

Skaistā meža teritorijā piedāvā divus laukumus – vienu ar 19 groziem priekš pieredzējušiem spēlētājiem un otru ar 10 groziem iesācējiem. ”AirBaltic” kluba biedriem tiek piedāvātas īpašas privilēģijas, tostarp bezmaksas spēles.

Uzzini vairāk: ufogolf

”Esena” disku golfs

1638m gara trase vidēja līmeņa spēlētājiem, kas atrodas skaisti iekoptā teritorijā. Darba laiks ir no otrdienas līdz svētdienai. ”Esena” disku golfa sezona ir no maija līdz septembrim.

Uzzini vairāk: esena

”PROPARK” disku golfa trase

Trase ar kāpu zonas reljefu un priežu mežu, padara katru spēli vēl interesantāku. ”PROPARK” disku golfa trase ir atvērta visu diennakti un ir piemērota gan iesācējiem, gan pieredzējušiem spēlētājiem.

Uzzini vairāk: propark

Disku golfs

Disku golfa metāla grozs saulainā dienā arā.

Disku golfs ir lielisks veids, kā pavadīt laiku ārā, uzlabojot fizisko formu, baudīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem. Katra partija piedāvā jaunus izaicinājumus un jautrību, kas padara šo sporta veidu aizraujošu un pievilcīgu dažāda vecuma un prasmju līmeņa spēlētājiem.

Bildes ņemtas no: anytimefitness, geilo, holding-graz, ufogolf, innovadiscs.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences