Aktīvā atpūta"Deep Tech Atelier 2024": Baltijas vērienīgākais tehnoloģiju notikums

“Deep Tech Atelier 2024”: Baltijas vērienīgākais tehnoloģiju notikums

“Deep Tech Atelier 2024”: Tehnoloģiju konference

Rīga atkal kļūst par zinātņietilpīgo tehnoloģiju epicentru, pulcējot nozīmīgākos nozares spēlētājus “Deep Tech Atelier 2024” konferencē. Šis pasākums, kas norisināsies no 2024. gada 16. līdz 17. maijam, jau sesto gadu pēc kārtas apvienos pētniecības organizācijas, industriju profesionāļus, zinātniskos jaunuzņēmumus, valsts pārvaldes pārstāvjus un tehnoloģiju entuziastus. Konference ir atzīta par lielāko šāda veida notikumu Baltijā, kas spēj radīt jaunas sadarbības un pārnest zināšanas un biznesa idejas tehnoloģiju un zinātnes komercializācijas jomā​​.

Galvenās tēmas un programma

Vīrieši uzstājas deep tech atelier konferencē
Foto atsauce: labsoflatvia.com

“Deep Tech Atelier 2024” pievērsīsies divām galvenajām tēmām – biotehnoloģijām un kosmosa tehnoloģijām, piedāvājot dalībniekiem iespēju iepazīties ar starptautiskiem lektoriem, jaunuzņēmumu prezentācijām, praktiskām darbnīcām un B2B tīklošanās sesijām. Konferences ietvaros notiks arī Eiropas Kosmosa aģentūras (EKA) diena, kas uzmanību pievērsīs uzņēmējdarbības un komercializācijas jautājumiem, tostarp jaunā (EKA) Biznesa inkubatora iespējām Latvijā​​.

Iepriekšējie sasniegumi un ietekme

2023. gadā “Deep Tech Atelier” pulcēja vairāk nekā 1000 dalībniekus no 54 valstīm, apliecinot tās nozīmīgumu un ietekmi tehnoloģiju un zinātnes komercializācijas jomas reģionā. Pasākums ir kļuvis par platformu jaunu partnerību veidošanai un prakstisku zināšanu un prasmju apguvei​​.

Dalības informācija

tehnoloģiju konferences deep tech atelier plakāts
Foto atsauce: startuplatvia.eu

Konference notiks angļu valodā, un dalība tajā ir bez maksas. Interesenti aicināti reģistrēties un iegūt plašāku informāciju pasākuma mājaslapā​​.

Atbalsta programmas un finansējums

Dalībnieks sēž uz skatuves
Foto atsauce: igorbeuker.com

Pasākumu atbalsta Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) projektu “MVU inovatīvas uzņēmējdarbības attīstība” un “Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai”, kā arī Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programma “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi”​.

Nākotnes tehnoloģiju un inovāciju krustpunkts

“Deep Tech Atelier 2024” ir izcila iespēja gan nozares veterāniem, gan jaunajiem uzņēmējiem un zinātniekiem gūt jaunas zināšanas, veidot sadarbības un ieskatīties nākotnes tehnoloģiju tendencēs. Neatkarīgi no tā, vai jūs interesē biotehnoloģijas, kosmosa tehnoloģijas vai plašākas nozares perspektīvas, šī konference piedāvā unikālu platformu ideju apmaiņai, tīklošanās iespējām un jaunu partnerību veidošanai.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences