Jaunie projekti"Dainas" - jauna dzīvojamā ēka Rīgas centrā

“Dainas” – jauna dzīvojamā ēka Rīgas centrā

spot_img

Dzīvokļu projekts Dainas

Projekts “Dainas” Dainas ielā 10a piedāvā tieši to ko meklē lielākā daļa cilvēku- mierīgu dzīvesvietu Rīgas vēsturiskajā centrā. Šis projekts piedāvā 112 mājokļus, kā arī ekskluzīvus 7. stāva dzīvokļus ar plašām terasēm, no kurām paveras skats uz Rīgas jumtiem. Projekta iedzīvotājiem tiks nodrošinātas 34 pazemes stāvvietas un labiekārtots pagalms ar bērnu rotaļu laukumu.

Dainas dzīvokļu māja ar sakoptu ielu

Apkārtne

Dainas ielas projekts atrodas – tuvu sabiedriskajiem transportiem un autostāvvietām. Turklāt, projekta apkārtne piedāvā visas pilsētas centra priekšrocības, tostarp veikalus, izglītības iestādes, kafejnīcas un restorānus, kā arī parkus.

Projekta tuvumā atrodas arī skolas un bērnudārzi, nodrošinot ērtu ikdienu. Piemēram, Matīsa ielas pietura atrodas tikai 224 metru attālumā. Tuvākās izglītības iestādes ir Raiņa 8. vakara (maiņu) vsk. un BJC „Pūce”.

Dzīvokļu izvēle

Projektā “Dainas” ir pieejami dažāda lieluma dzīvokļi, sākot no 1 līdz 4 istabām. Dzīvokļu platība ir no 24 līdz 214 kvadrātmetriem, un cenas sākas no 74 900 EUR. Katrs dzīvoklis ir aprīkots ar pilnu augstvērtīgu apdari, apsildāmām grīdām un balkoniem.

Dainas dzīvokļu balkoni

Projekta īstenošana

Projekta “Dainas” būvniecība sākās 2021. gada vasarā. Ēka tika projektēta, lai iekļautos apkārtējā vidē, izmantojot vieglus, gaišus cementa kompozītmateriālus un daļēji iegremdētus tumšus ķieģeļus fasādē. Ēka šobrīd jau ir gatava lietošanai!

Projekts “Dainas” Dainas ielā 10a ir unikāla iespēja tiem, kas meklē ekskluzīvu dzīves vietu Rīgas vēsturiskajā centrā. Ar tā dažādu lieluma dzīvokļiem un drošu apkārtni.

Bildes ņemtas no:dainas

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences