Uzņēmumi"Dabas laboratorija": Sulas ar vitamīniem, minerālvielām un veselīgajiem enzīmiem

“Dabas laboratorija”: Sulas ar vitamīniem, minerālvielām un veselīgajiem enzīmiem

Dabas laboratorija

Iedomājies dienu, kas sākas bez steigas, bez parastās rīta kafijas un cukurotajām brokastu pārslām. Dzīve mūs bieži vien ierauj virpulī, kur katrs mēģina izspiest maksimumu no katras sekundes, bieži vien aizmirstot par veselīgu dzīvesveidu. “Dabas laboratorija” ir radījusi risinājumu tiem, kas sapņo par veselīgāku dzīves veidu, bet nezina, kā to sākt. Viņu plašais produktu klāsts piedāvā vieglu un garšīgu veidu, kā uzņemt svarīgos vitamīnus un minerālvielas, spert pirmo soli pretī aktīvam un veselīgam dzīvesveidam un uzlabot savu imunitāti.

Dabīgs veids kā uzlabot imunitāti

Dabas laboratorijā top svaigas, augstvērtīgas aukstā spieduma sulas un sulu šotiņi ar izsmalcinātām garšām. Ar aukstā spieduma metodo iegūtas sulas var saukt par dzīvām, jo tās ir nepasterizētas un nav pakļautas papildus apstrādei, tādējādi maksimāli saglabājot vitamīnus, minerālvielas un vērtīgos enzīmus. Sulas ir bez mākslīgām piedevām, garšas pastiprinātājiem, tās netiek atšķaidītas ar ūdeni. Sulas tiek pildītas 0,3 l pudelēs, kur, katras sulu pudeles saražošanai, tiek izmantots vairāk kā puskilograms augļu, ogu, dārzeņu un zaļumu.Kas ir aukstā spieduma sulu iegūšanas metode?

Aukstā spieduma sulu iegūšanas metode augļus un dārzeņus nevis sagriež ar asmeņiem, bet pilnībā izspiež (presējot), tādejādi iegūstot augstvērtīgu produktu.Dzerot sulas ikdienā var uzlabot pašsajūtu, vielmaiņu, ādas izskatu. Kopumā uzlabojas vispārējais veselības stāvoklis, jo tiek saņemti dabīgi vitamīni, kas stiprina imūnsistēmu un aizsargā organismu.Augstvērtīgi iegūta sula ir kā labākais “fast food” cilvēka organismam. Uzsūcoties dažu minūšu laikā, tiek saņemta ātra, dabīga un īsta palīdzība praktiski jebkurā situācijā. Dabas laboratorijas piedāvātajās sulās un šotiņos veselīgais mijas ar garšīgo. Katra sula un šotiņš sniedz baudījumu garšas kārpiņām, tajā pašā laikā bagātīgi nodrošinot  organismu ar viegli uzņemamiem vitamīniem un minerālvielām. Diena ir laba, ja sākas ar DABLAB!

Ko klienti saka?

Dabas laboratorija ir NOVADA GARŠA laureāts, saņemti vairāki zelta un bronzas apbalvojumi sulām gan no neatkarīgu starptautisku pavāru , gan pašmāju nozares pārstāvjiem. Bet par lielāko un skarbāko žuriju mēs uzskatām bērnus – viņi ir patiesi līdz sirds dziļumiem… un bērniem ļoti garšo mūsu sulas! Drīzumā ceram, ka varēsim lepoties arī ar speciālu sulu līniju tieši bērniem.

Dabas laboratorijas produkti

Dabas laboratorijas piedāvājums ir plašs – sulas, šotiņi, dāvanu komplekti un dažādi gardumi. Katrs produkts ir kā mazs brīnums, kas apvieno veselīgo ar garšīgo.

Sadarbības partneri

Dabas laboratorija vienlīdz labi sadarbojas gan ar privātajiem, gan korporatīvajiem klientiem. Mūsu klientu vidū ir “Mēness aptieka”, “Bite”, “TV3”, “Evolution Latvia”, “AS Capital”, “G4S Latvia”. Šobrīd ļoti laba sadarbība izveidojusies sadarbība ar tādām kafejnīcām kā “Mīkla”, “Kalve coffee”, “Mr.Fox” un “Booch”. 

Ingvera šotiņš zālē

Atceries, veselība ir vissvarīgākais, kas mums ir. Tāpēc nekavējies un sāc rūpēties par to jau šodien. “Dabas laboratorija” ir šeit, lai palīdzētu tev šajā ceļojumā, piedāvājot produktus, kas atvieglos šo pāreju un padarīs to garšīgu. Pamēģini, iesaisties un ļauj šiem brīnišķīgajiem soļiem vest tevi pretī veselīgākai un pilnvērtīgākai dzīvei. Tavs ķermenis un prāts tev par to būs pateicīgi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences