ModeCourreges 2023. gada kolekcijā: Futūrisma tendences

Courreges 2023. gada kolekcijā: Futūrisma tendences

Par Courreges

Courreges ir franču modes zīmols, ko 1961. gadā dibināja André Courrèges. Tas ir pazīstams ar savu avantgardisko un futūristisko pieeju dizainam, kombinējot tehnoloģijas un modes tendences. Courreges ir bijis avangards minikleitu un gaiši baltā krāsā ieviešanā, kļūstot par ievērojamu spēlētāju 60. gadu modē.

2023. gada rudens-ziemas kolekcijas tendences

Šogad Courreges ir izlēmis atgriezties pie savām saknēm, piedāvājot mums futūristisku skatu uz rudens un ziemas modi. Kolekcija apvieno zīmola tradicionālo estētiku ar mūsdienu inovācijām, rādot, kā futūristiski elementi var iekļauties mūsdienu stilos.

Courreges 2023 kollekcija. Balta kleita ar sudraba akcentiem, futūristisks stils.
Foto atsauce: reeditionmagazine.com

Zīds futūrisma stilā

Courreges 2023. gada rudens-ziemas kolekcijā ir ieviesis zīdu kā dominējošo audumu, bet ne jebkādu zīdu – to ir apstrādājis ar jaunām tehnoloģijām, piešķirot tam metālisko mirdzumu. Šis audums piešķir tērpiem futūristisku izskatu, kas atgādina kosmosa laikmetu. Lielākā daļa tērpu ir šajā audumā, sākot no zīda mēteļiem līdz elegantiem vakara tērpiem.

Krāsu spektrs un akcenti

Kolekcijas dominējošā krāsa ir tumši zila, kas atgādina kosmisko tumsu, kombinēta ar sudraba un zelta akcentiem, kas izceļ zīda metālisko spīdumu. Pievienotie akcenti, piemēram, augstas tehnoloģijas aksesuāri un spīdīgi zābaki, piešķir piepildījumu šim kosmiskajam izskatam.

Nobeigumā var teikt, ka Courreges ar savu 2023. gada rudens-ziemas kolekciju atkal ir pierādījis, ka modes pasaulē vienmēr ir vieta inovācijām, jaunām tehnoloģijām un drosmīgai pieejai tradīcijām.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences