CeļojumiCourchevel: Francijas Ziemas slēpotāju Brīnums

Courchevel: Francijas Ziemas slēpotāju Brīnums

Courchevel, savulaik tikai maza ciemu un aitu fermu kopums, pievērsa Francijas Tūrisma Komisijas uzmanību 1942. gadā, kad tika pausta vēlme radīt “super slēpošanas kūrortu”. Savu slavu Courchevel ieguva kā pasaules klases slēpošanas kūrorts, kas pieder pie slavenās “Trīs Ielejas” slēpošanas domēna – viena no pasaulē lielākajām, ar piekļuvi 600km marķētām trasēm. Taču Courchevel nav tikai slēpošana. Tā ir vieta, kur luksuss nozīmē tieši to – Michelin zvaigžņu restorāni, ekskluzīvi viesnīcu un šalē kompleksi, spīdīga naktsdzīve un stilīgi dizaineru veikali.

Slēpošanas Paradīze

Courchevel slēpošanas rajonu raksturo plašas, maigas un perfekti koptas trases, daudzas no tām vijas cauri skaistām meža zonām. Slēpošanai šeit ir piecas unikālas pilsētiņas: no Courchevel 1850 glamūra līdz ģimeniskajai La Tania šarmam. Decembris ir īpaši aizraujošs laiks, kad atveras jaunās slēpošanas sezonas un Ziemassvētku brīvdienas ir tikai ap stūri.

Courchevel Aktivitātes Decembrī

Courchevel decembrī kļūst par patiesu Ziemassvētku pasaku. Uz ielām var sastapt īsto Père Noël, Francijas Ziemassvētku vecīti, kuram ir sava unikāla izskata un tradīciju krājums. Līdzās tradicionālajiem Ziemassvētku pasākumiem Courchevel piedāvā dažādas atklāšanas ballītes, sporta sacensības un īpašus Ziemassvētku un Jaunā gada ēdienkarte. Un protams, La Folie Douce veicina īstu ziemošanas noskaņu ar saviem ikoniskajiem pēcslēpošanas pasākumiem.

Corrchevel francijas alpu kalnos slēpošanas kūrorts.

Cheval Blanc Courchevel

Cheval Blanc Courchevel, kas atrodas Francijas Alpos. Courchevel Jardin Alpin, ir ekskluzīvs mūsdienu patvērums. Ar 36 izsmalcinātām istabām un apartamentiem, kas nodrošina tiešu piekļuvi pasaules lielākajai slēpošanas teritorijai “Trois Vallées”, šī vieta piedāvā neaizmirstamu uzturēšanās pieredzi. Interjers apvieno tradicionālos kalnu materiālus ar mūsdienu dizainu. Viesiem tiek piedāvāti ekskluzīvi pakalpojumi, piemēram, trīs zvaigžņu MICHELIN restorāns ar šefpavāru Yannick Alléno vadību un īpašs spa ar Guerlain procedūrām. Tā ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas izjust greznību, ceļojot uz Courchevel.

Ģimenes Prieks un Ekspertu Ieteikumi

Decembris Courchevel ir īpaši ģimenei draudzīgs, sākot ar Ziemassvētku koka aizdegšanas ceremoniju līdz brīvdienām uz slēpošanas nogāzēm. Pieaugušajiem un bērniem ir daudz ko darīt, sākot no slēpošanas nodarbībām līdz īpašiem ģimenes pasākumiem. Eksperti iesaka agru celšanos, lai izvairītos no rindām pie pacēlājiem, un pusdienošanu kalnos, lai izbaudītu mierīgākos laikus uz trasēm.

Tātad, ja plānojat ziemas ceļojumu, Courchevel ir vieta, kur piedzīvot neaizmirstamu atvaļinājumu.

Bildes ņemtas no: https://www.flexiski.com/destinations/france/courchevel/fahrenheit-seven-courchevel/

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences