TransportsCityBee Izvērš Aktivitātes Latvijā: Jauni Automašīnu Modeļi!

CityBee Izvērš Aktivitātes Latvijā: Jauni Automašīnu Modeļi!

Uzņēmums CityBee, kas pēdējos gados ir kļuvis par vienu no vadošajiem automašīnu koplietošanas pakalpojumu sniedzējiem Latvijā, ir nolēmis izvērst savas aktivitātes. Šis lēmums paredz ieviest jaunus automašīnu modeļus un paplašināt pakalpojumu pieejamību arī citās Latvijas pilsētās.

Jauni CityBee Automašīnu Modeļi

CityBee, reaģējot uz klientu vēlmēm un vajadzībām, nolēma papildināt savu klāstu ar moderniem un ekonomiskiem automašīnu modeļiem. Jaunie transportlīdzekļi būs gan elektriskie, gan hibrīdautomobiļi, kas palīdzēs samazināt vides ietekmi un sniegt lietotājiem lielāku izvēles iespēju.

Pelēka CityBee jauna mašīna uz ielas.

Paplašināšanās Cēsīs un Valmierā

Papildus CityBee klātbūtnei lielākajās Latvijas pilsētās, uzņēmums tagad ir atvēris divas jaunas dzeltenās zonas Cēsīs un Valmierā. Ņemot vērā šīs jaunās dzeltenās zonas, klientiem, kas izvēlas automašīnu ņemt no šīm zonām, tiek piedāvāta 18 Eur atlaide, kamēr atstājot automašīnu šajās zonās, maksa ir 21 Eur. Ja klienti plāno ceļot tikai Cēsīs vai Valmierā ar CityBee, kopējā izmaksā būs 3 Eur. Uzņēmums uzsver, ka šīs zonas pašlaik darbojas testa režīmā, lai izvērtētu klientu pieprasījumu. Noskaidrot precīzu dzelteno zonu atrašanās vietu CityBee lietotnē.

Uzņēmuma Plāni Nākotnei

CityBee turpinās meklēt jaunas iespējas inovācijām un attīstībai Latvijā, pievēršoties ne tikai automašīnu koplietošanai, bet arī citiem transporta veidiem. Uzņēmuma mērķis ir padarīt pārvietošanos pēc iespējas efektīvāku, videi draudzīgāku un pieejamāku ikvienam Latvijas iedzīvotājam.

CityBee, automašīnu koplietošanas līderis Latvijā, ir nolēmis ieviest jaunus automašīnu modeļus un paplašināt savu klātbūtni citās lielākajās pilsētās, lai padarītu transporta pakalpojumus pieejamākus un videi draudzīgākus.

Bildes ņemtas no: https://citybee.lv/lv/

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences