Aktīvā atpūtaCik maksā izbrauciens ar jahtu?

Cik maksā izbrauciens ar jahtu?

Uzzini cik apmēram varētu izmaksāt izbrauciens ar jahtu. Apskatīsim četrus dažādus variantus

Jahtu izbraucieni Latvijā piedāvā plašas iespējas gan romantiskiem braucieniem divatā, gan grupas pasākumiem. Šādi piedāvājumi sniedz iespēju baudīt neaizmirstamus skatus un patīkamu atpūtu uz ūdens. Šajā rakstā apskatīsim dažādus jahtu izbraucienu variantus un to cenas, lai jūs varētu izvēlēties vispiemērotāko.

“Jahtu noma”

"Jahtu nomas" buru jahta Twister 36

“Jahtu noma” piedāvā 2 stundu mini kruīzu pa Daugavas upi par noteiktu cenu, kas ir paredzēta līdz 6 cilvēkiem. Šis piedāvājums ietver iespaidīgu ceļojumu apkārt Rīgas ostai un iespēju vērot ostu no tuvuma. Tāpat ir pieejams ilgāks, 3 stundu dienas kruīzs, kas ļauj izbaudīt Daugavas un ostas skatus.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: jahtu-noma

Arjahtu.lv

 Izbrauciens ar jahtu "Turaida" pa Daugavu

”Arjahtu.lv” piedāvā dažādus izbraucienus ar jahtu “Turaida”. Viņu īsākais piedāvājums ir vienas stundas ilgs izbrauciens, kurš maksā EUR 99 un var uzņemt līdz 10 braucējiem. Šis brauciens ietver Lielupes grīvas apskati un dod iespēju izbaudīt skaistu dabu un ūdens tuvumu. Tāpat ir iespēja izvēlēties ilgākus, 2 līdz 5 stundu izbraucienus, kas papildus ietver arī maršrutu pa Buļļupi un citiem interesantiem dabas objektiem.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: arjahtu.lv

Romantisks brauciens divatā

Romantisks izbrauciens ar jahtu "Freedom".

”Dāvanuserviss” piedāvā romantisku stundas garu izbraucienu ar jahtu “Freedom” par EUR 45. Šī ir lieliska iespēja pavadīt laiku ar mīļoto cilvēku, baudot klusumu un brīnišķīgos skatus. Jahta “Freedom” ir aprīkota ar visām nepieciešamajām ērtībām, lai jūsu brauciens būtu pēc iespējas patīkamāks.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: davanuserviss

”Pilsētas jahtklubs”

"Pilsētas jahtklubs" izbrauciens ar jahtu "RANA"

“Pilsētas jahtklubs” piedāvā grupas izbraucienu ar jahtu “RANA”, kas ir Beneteau Oceanis 323. Šī 32 pēdu garā jahta var uzņemt no 6 līdz 10 cilvēkiem un cena par stundu ir EUR 70 ar minimumu trīs stundām. Šis piedāvājums ir ideāls grupām, kas meklē ekskluzīvu un atmiņā paliekošu piedzīvojumu.

Uzzināt vairāk par piedāvājumu: pilsetasjahtklubs

Vidējās izmaksas par izbrauciens ar jahtu

Apkopojot iepriekš minētos piedāvājumus, var secināt, ka stundas izbrauciens ar jahtu divām personām var izmaksāt apmēram EUR 45 līdz EUR 99, atkarībā no jahtas un maršruta. Savukārt, grupu izbraucieni, kas bieži vien ir paredzēti no 2 līdz 3 stundām, var izmaksāt no EUR 140 līdz pat EUR 210 un vairāk, atkarībā no grupas lieluma un izvēlētā laika ilguma. Šīs cenas sniedz plašas iespējas atbilstoši individuālajām vajadzībām un budžetam, lai izvēlētos piemērotāko jahtas izbraucienu.

Bildes ņemtas no: pilsetasjahtklubs, arjahtu, jahtu-noma, davanuserviss, outdoortrip.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences