TrendiLiels cenu kritums "Rolex" rokas pulksteņiem

Liels cenu kritums “Rolex” rokas pulksteņiem

Rokas pulksteņa brends “Rolex” piedzīvo lielu cenu kritumu!

Rokas pulksteņu cienītājiem un kolekcionāriem ir svarīgas jaunākās tendences luksusa pulksteņu tirgū. Pēdējā laikā, pēc Bloomberg datiem, “Rolex” un “Patek Philippe” modeļu cenas sekundārajā tirgū ir kritušās līdz zemākajam līmenim divu gadu laikā. Tas atspoguļo plašākas tendences augstākās klases rokas pulksteņu tirgū.

Galvenie Fakti:

  • Cenu kritums: Subdial Watch Index, kas apkopo 50 visvairāk tirgotāko pulksteņu datus, oktobrī samazinājās par 1,8%, sasniedzot zemāko punktu kopš 2021. gada. Tas nozīmē, ka kopš 2022. gada aprīļa augstākā līmeņa indekss ir krities par 42%.
  • Tirgus dinamika: Business of Fashion ziņo, ka Subdial līdzdibinātāja Kristija Deivisa (Christy Davis) ir norādījusi uz augošu spiedienu tirgū, kas varētu radīt turpmāku cenu kritumu. Pārdevēji samazina cenas, lai veicinātu pārdošanu.
  • Pandēmijas ietekme: Pandēmijas laikā “Rolex”, “Patek” un “Audemars Piguet” pulksteņu cenas sasniedza rekordaugstus līmeņus. Taču, pieaugot procentu likmēm un inflācijai, patērētāji kļūst piesardzīgāki, investējot dārgos rokas pulksteņos.
  • Piedāvājums un pieprasījums: Lai gan pieprasījums samazinās, piedāvājums pieaug. Subdial ziņo par 5% pieaugumu lietotu pulksteņu skaitā tirgū kopš augusta. Šajā pašā laika posmā cenu nenoteiktība palielinājās par 12%.
Rolex pelēkā krāsā ar melnu dizainu
Foto atsauce: Rolex

Svarīgā tendence

Šī tendence rokas pulksteņu tirgū ir svarīga gan pircējiem, gan pārdevējiem. Cenu kritums var būt izdevība tiem, kas vēlas iegādāties luksusa klases pulksteni par zemāku cenu. No otras puses, tirgotājiem ir jāpielāgo savas cenu stratēģijas, lai saglabātu konkurētspēju.

Nākotnes perspektīvas

Neskatoties uz cenu kritumu lietotajiem “Rolex” un “Patek” pulksteņiem, top modeļi no abiem zīmoliem joprojām tiek pārdoti par daudz augstākām cenām nekā to mazumtirdzniecības cenas sekundārajā tirgū. Tas liecina par šo zīmolu ilgtermiņa vērtību un prestižu.

Secinājums

Rokas pulksteņu tirgū šobrīd ir nozīmīgas izmaiņas, ar “Rolex” un “Patek Philippe” zīmolu cenām sasniedzot zemāko līmeni sekundārajā tirgū pēdējo divu gadu laikā. Šis kritums piedāvā pircējiem izdevību iegādāties luksusa pulksteņus par zemākām cenām, kamēr pārdevējiem tas ir brīdinājums pielāgot savas stratēģijas. Neskatoties uz šīm svārstībām, augstākās klases modeļi joprojām saglabā augstu vērtību, kas norāda uz to ilgtermiņa prestižu.

Bildes – Rolex

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences