CeļojumiCeļojumi ar bērniem: Labākie galamērķi vasarā

Ceļojumi ar bērniem: Labākie galamērķi vasarā

Ceļojumi ar bērniem: Apskatīsim 3 galamērķus, kur var atrast ko interesantu gan bērniem, gan pieaugušajiem

Ceļošana ar bērniem ir lieliska iespēja paplašināt viņu redzesloku, iepazīstinot ar dažādām kultūrām, dabas brīnumiem un jauniem piedzīvojumiem. Atkarībā no bērnu vecuma, nepieciešams rūpīgi izvēlēties galamērķi, izmitināšanu un aktivitātes, kas atbilstu visu ģimenes locekļu vajadzībām un interesēm. Tieši tāpēc mēs esam atlasījuši vairākus ceļojumu galamērķus Eiropā uz kuriem doties vasaras sezonā.

Portugāle

Portugāles pilsētas ir bagātas ar labiekārtotiem parkiem un rotaļu laukumiem, kas ir piemēroti bērniem jebkurā vecumā. Portugāles pilsēta Barselona ir ideāla vieta, kur bērni var izkustēties un izbaudīt svaigu gaisu, kamēr pieaugušie var atpūsties un novērot, kā viņu bērni spēlējas drošā un patīkamā vidē.

Burāšanas ceļojums Barselonas piekrastē

Burāšanas ceļojums ar bērniem Barselonas piekrastē

Piedzīvojiet burāšanu Barselonas burvīgajos ūdeņos ar divu stundu ilgu burāšanas ekskursiju. Šī ekskursija piedāvā ne tikai elpu aizraujošus skatus uz Barselonas simboliem, kā piemēram: Sagrada Familia, Columbus Monument, Agbar Tower, Tibidabo un Montjuic kalniem, bet arī iespēju peldēties Vidusjūrā. Nodrošinātas ir arī gardas uzkodas un atspirdzinoši dzērieni, kas ļaus pilnībā izbaudīt ceļojumu. Pieejami gan alkoholiski dzērieni, gan bezalkoholiskie dzērieni, kas apmierinās ikviena viesa vēlmes.

”Barça” Imersīvā izstāde

Ģimene skatās uz FC Barcelona kausu ''Barça'' Imersīvā izstāde

”Barça” Imersīvā izstāde piedāvā unikālu iespēju iepazīt FC Barcelona futbola kluba vēsturi, tagadni un nākotni. Izstāde atrodas īpaši pielāgotā telpā netālu no ”Spotify Camp Nou” un piedāvā 18 interaktīvas un audiovizuālas instalācijas.

Dānija

Dānija ir izcila izvēle ģimenes ceļojumam, pateicoties savai drošībai, attīstītajai infrastruktūrai un plašajam kultūras un izklaides piedāvājumam. Šī valsts lepojas ar savām gleznainajām ainavām, draudzīgajiem iedzīvotājiem un augsto dzīves kvalitāti.

Kopenhāgenas zooloģiskais dārzs un dinozauru parks

Kopenhāgenas zooloģiskais dārzs: ziloņi

Kopenhāgenas zooloģiskais dārzs ir viens no Eiropas vecākajiem un populārākajiem zooloģiskajiem dārziem, kurā mājo vairāk nekā 4000 dzīvnieku, tostarp retas pandas, tīģeri un ziloņi. Apbrīnojiet moderno un inovatīvo arhitektūru, piemēram, Bjarke Ingels Group veidoto pandu namu un Norman Foster projektēto ziloņu namu.

No maija līdz septembrim ģimenes var piedzīvot laiku, kad zeme bija dinozauru valdījumā, apmeklējot Dinozauru parku. Šis ir lielisks piedzīvojums gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Rumānija

Rumānija ar savu krāšņo dabu, vēsturiskajām pilīm un bagāto kultūru ir lielisks galamērķis ģimenēm, kas meklē gan izglītojošas, gan jautras aktivitātes. Tā piedāvā daudzpusīgas atpūtas iespējas, kas piemērotas dažādu vecumu bērniem.

Rodnas nacionālais parks

Rodna nacionālais parks Rumānijā ar skatu uz kalniem un saulrietu

Ģimenes var izbaudīt brīvdienu dabā, dodoties uz Rodnas nacionālo parku, kur iespējams veikt pārgājienus pa kalnu takām, aplūkot alas un izbaudīt ainavas no skatu platformām. Parkā dzīvo dažādas savvaļas dzīvnieku sugas, kas varētu būt aizraujošs piedzīvojums mazajiem dabas pētniekiem.

”Parc Aventura Brasov” atrakcijas

''Parc Aventura Brasov'' atrakciju parks Rumānijā

Lai pievienotu nedaudz adrenalīna, ģimenes var apmeklēt kādu no Rumānijas atrakciju parkiem, piemēram, “Adventure Park” Brašovā, kas piedāvā virves šķēršļu ceļus un citas aktivitātes gaisā.

Piedzīvojumu parks ir brīvdabas sporta un atpūtas pasākums, kas ir ļoti labs veids, kā pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni un draugiem. Katrs piedzīvojumu dalībnieks saņem 2 karabīnes, kas tiek pastāvīgi izmantotas dalībnieka drošībai. ”Parc Aventura Brasov” ir 16 maršruti ar progresējošu grūtības pakāpi.

Ceļojumi ar bērniem

Ceļojumi ar bērniem vasarā ir ne tikai brīnišķīga iespēja bērniem izklaidēties, bet arī aizraujošs piedzīvojums pieaugušajiem. Izvēloties piemērotas vietas un aktivitātes, kur katrs ģimenes loceklis var atrast ko savām gaumei un interesēm. Tātad, atstājiet ikdienas steigu mājās un ļaujieties piedzīvojumiem, kas priecēs gan lielus, gan mazus — Eiropas vasara gaida jūs ar plašām rokām!

Bildes ņemtas no: juliatravel, getyourguide, architectural-review, wannabeeverywhere, national-parks, select-apartments-brasov, travelandleisure.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences