TrendiBrīvā laika apģērbs sievietēm: 10 Jaunākie trendi

Brīvā laika apģērbs sievietēm: 10 Jaunākie trendi

Uzzini kāds brīvā laika apģērbs sievietēm tiek uzskatīts par tendencēm 2024. gadā.

Ikviena no mums ir piedzīvojusi brīdi, kad, atverot skapi, meklējam parastu brīvā laika apģērbu, bet nekas nešķiet piemērots. Šī ir izplatīta problēma, kurai var atrast risinājumu. Tomēr, prakstiski apģērbu gabali kā gaiši džinsi vai balts krekls noderēs jebkurā gadījumā. Šajā rakstā apskatīsim 10 prakstiskus brīvā laika apģērbus sievietēm.

1. Skolas stils

Skolas stila apģērba ar rūtainiem svārkiem un baltu blūzi

Pavasara sezonā iedvesmojamies no akadēmiskā stila, kas lieliski papildinās jebkuru garderobi. ”Gingham” , jeb rūtaini svārki kombinācijā ar baltu kreklu, zem ”bombera” jakas vai ādas mēteļa, radīs jaunu un vienkāršu izskatu. Apavu izvēlē dominē “Mary Janes” stila kurpes un loferi, kas tieši atgādina par šo skolas stilu.

2. Džinsa svārki

Sievietes ar dažādu krāsu gari džinsa svārki.

Džinsa svārki piedzīvo atgriešanos modes pasaulē, un to var nēsāt gan ar klasiskiem baltiem krekliem, gan ar koledžas stila džemperiem, radot neformālu, bet pievilcīgu izskatu. Tomēr, 2024. gadā ir pamanīts, ka tieši gari džinsa svārki ir kļuvuši par tendenci.

3. Kargo bikses

Sieviete ar bēšām kargo biksēm ar melu kreklu un melnu bomber jaku.

Kargo bikses ar lielām kabatām ir ērtas un ļoti vienkārši kombinējamas ar dažādu veidu krekliem: platiem, šauriem, īsiem. Tās var kombinēt arī ar daudzslāņu virsjakām. Kargo bikses ir kļuvušas par aktualitāti ikdienas un brīvā laika apģērbam, jo tās praktiskas, tām ir daudz kabatu un parasti ir veidotas no izturīga materiāla.

4. Izmēģini košus toņus

Košas krāsas apģērbs. Sieviete ar koši rozā džemperi, koši rozā kostīms.

Košas krāsas ir ideālas pavasarī. Košu krāsu komplekti ir vienmēr bijuši stilīgi, galvenais ir nekautrēties!

5. Vienkāršas džempera kleitas

Sievietes ar garām džemperu kleitām, priekšā orandžam fonam.

Džempera kleitas ir viens no ērtākajiem apģērbiem pavasara laikaapstākļiem, ko var kombinēt gan ar zābakiem, gan ar sporta kurpēm vai zemām kurpēm. Džempera kleitas ir praktisks brīvā laika apģērbs sievietēm.

6. Mazi melni svārki

Sieviete ar īsiem melniem svārkiem un baltu tank topu.

Nomainot klasisko mazo melno kleitu pret maziem melniem svārkiem, var kombinēt jebkāda veida vai krāsas kreklus. Melni svārki ies kopā ar pilnībā visu, tas ir universāls apģerba gabals siltajam laikam.

7. Garš ādas mētelis pavasarim

Plāns ādas mētelis noderēs jebkuram stilam: klasiskam stilam, ”grunge” stilam, ielas stilam jeb ”street style”. Garu ādas mēteli var kombinēt ar kleitā, svārkiem, biksēm. Attēlā redzams, ka arī dažādas modeles kā Bella Hadid, Kendall Jenner un Hailey Bieber ir jau laicīgi ievērojušas šo tendenci.

8. Grafiski T-krekli

Grafiski sieviešu t-krekli dažādās krāsās

Grafiskie T-krekli ir vienkārši un universāli, lieliski kombinējami gan ar džinsiem, gan ar legingiem. Kā arī tie ir interesanti, vari atrast dažāda stila dizainus vai mūzikas grupu ikonas.

9. Legingi

Legingi tiek kombinēti ar augstiem zābakiem.

Legingi, kombinācijā ar augstiem zābakiem vai pārāk ”oversized” džemperi, ir ērts un stilīgs risinājums ikdienai.

10. Veste

Jauna tendence: apspīlētas siviešu vestes

Vestes ir kļuvušas par 2024. gada jaunāko trendu vīriešiem un sievietēm. Tomēr, siviešu vestes ir apspīlētākas un gaišākās krāsās.

Brīvā laika apģērbs sievietēm

Izmantojiet šīs idejas, lai jūs varat atjaunot savu brīvā laika apģērba garderobi, izmantojot jau esošos garderobes elementus vai pievienojot dažus jaunus papildinājumus. Izvēlies apģērbu, kas atspoguļo tavu personību un ērtības.

Bildes ņemtas no: instyle, motelrocks, thetimes, goodhousekeeping, huffpost, vogue, preview, teenvogue.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences