Uzņēmumi"Bonava Latvija": vadošais pilna cikla mājokļu attīstītājs Latvijā

“Bonava Latvija”: vadošais pilna cikla mājokļu attīstītājs Latvijā

“Bonava Latvija”: vadošais pilna cikla mājokļu attīstītājs Latvijā

Bonava Latvija” ir vadošais pilna cikla mājokļu attīstītājs Latvijā, kura mātes uzņēmums ir zviedru “Bonava” AB, kas ir lielākais dzīvojamo māju attīstītājs Ziemeļeiropā. Uzņēmuma specializācija ir dzīvojamo māju projektēšana un būvniecība, ik gadu Rīgas un Pierīgas dzīvojamo fondu papildinot ar vairākiem simtiem funkcionālu un energoefektīvu jauno mājokļu. Sākot no 2023. gada rudens, diversificējot savu produktu portfeli, “Bonava Latvija” līdzās jaunu mājokļu tirdzniecībai piedāvā arī mājokļu īri. Uzņēmuma pirmais, tikai īrei, paredzētais nams atrodas Krasta masīva apkaimē, jauno mājokļu projektā “Krasta kvartāls”, Grēdu ielā 17.

Nīcgales projektu plānošana

“Bonava Latvija” atzinība un apbalvojumi

“Bonava Latvija” radīto mājokļu, pārdomāto teritorijas plānojumu un infrastruktūras kvalitāti novērtē ne tikai māju iemītnieki, bet arī nozares eksperti un institūcijas. Piemēram, uzņēmums 2023. gadā tika atzīts kā Gada attīstītājs un Gada uzņēmums nekustamo īpašumu nozarē. Tāpat nozares profesionāļu novērtējumu un augstas godalgas saņēmuši arī vairāki “Bonava Latvija” būvētie projekti. Viens no tādiem ir Imantā esošais jauno mājokļu projekts “Vertikāles”, kas 2023. gadā tika atzīts kā otra labākā daudzīvokļu dzīvojamo māju jaunbūve Latvijā. 

Laimīgi Bonava Latvija klienti

“Bonava Latvija” jaunie projekti

Neskatoties uz zināmiem izaicinājumiem būvniecības nozarē, 2024. gadā uzņēmums apņēmies turpināt radīt jaunas dzīvojamās mājas un apkaimes daudziem. Tā, piemēram, šogad Dreiliņos, Mežciema pievārtē, tiks uzsākta Latvijā lielākā jauno mājokļu projekta “Valterciems” būvniecība. Teritorijā starp Ēvalda Valtera un Kaivas ielām piecās kārtās paredzēts uzbūvēt 15 sešu stāvu dzīvojamās mājas ar kopumā vairāk nekā 800 mūsdienīgiem dzīvokļiem. Visu projektu paredzēts pabeigt līdz 2030. gadam.

Sadarbības ar bankām

Lai veicinātu jauno mājokļu pieejamību, “Bonava Latvija” sadarbojas ar visām lielākajām bankām Latvijā – Swedbank, SEB banku, banku Citadele, Luminor un Bigbank, nodrošinot izdevīgus kreditēšanas nosacījumus jauno mājokļu iegādei.

Mājokļu tirgus tendences

“Bonava Latvija” piedzīvo nozīmīgu attīstības posmu, diversificējot savu darbību un piedāvājumu, lai atbilstu mainīgajām tirgus tendencēm un klientu vajadzībām. Viens no šādiem solījumiem ir pāreja no tradicionālās mājokļu pārdošanas uz mājokļu īres tirgu, kas atspoguļo arvien pieaugošo pieprasījumu pēc elastīgākiem dzīvošanas risinājumiem. Šis solis ir svarīgs gan uzņēmumam, gan tirgum kopumā, jo tas liecina par spēju pielāgoties un inovēt.

Papildus tam, “Bonava Latvija” arī koncentrējas uz ilgtspējības un energoefektivitātes jautājumiem. Uzņēmums ir apņēmies radīt videi draudzīgākus un enerģijas ziņā efektīvākus mājokļus, kas atbilst ne tikai pašreizējiem, bet arī nākotnes standartiem. Šāds piegājiens ne vien samazina mājokļu uzturēšanas izmaksas, bet arī veicina veselīgāku un zaļāku dzīves vidi.Sociālie mediji un veiksmīga mārketinga stratēģija

“Bonava Latvija” ir ne tikai uzticams mājokļu attīstītājs, bet arī aktīvs dalībnieks sociālajos medijos, kas ir būtiska sastāvdaļa mūsdienīgā mārketinga stratēģijā. Uzņēmuma klātbūtne sociālajos medijos, tostarp platformās kā Facebook, Instagram un LinkedIn, veicina zīmola atpazīstamību un uzticību no potenciālo klientu puses.

Sociālo mediju kontos “Bonava Latvija” regulāri publicē jaunumus par saviem projektiem, būvniecības progresu, un piedāvā iedvesmojošu saturu par dzīvesveida tendencēm un mājokļu dizainu. Šīs platformas kalpo kā efektīvs komunikācijas kanāls, kur uzņēmums var ne tikai informēt, bet arī uzklausīt savus klientus, reaģējot uz viņu jautājumiem, komentāriem un atsauksmēm reālā laikā.

Čiekuru mājas būvniecība

Grūtības atrast ideālu mājokli?

Saskaroties ar izaicinājumu atrast perfektu mājokli mūsdienīgajā un mainīgajā tirgū, var rasties apjukums par to, kādu izvēli veikt. Vai jūs meklējat mājokli, kas atbilst jūsu vajadzībām un sapņiem? Bonava Latvija ir šeit, Kā uzticams partneris mājokļu tirgū, uzņēmums piedāvā ne tikai ātru un ērtu mājokļu iegādi, bet arī aizraujošus piedāvājumus, kas atbilst pat visprasīgāko klientu vajadzībām.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences