ModeBLUMARINE 2023. gada rudens un ziemas modes tendences

BLUMARINE 2023. gada rudens un ziemas modes tendences

Par ”BLUMARINE’

”Blumarine”, dibināts 1977. gadā, ir pazīstams Itālijas modes zīmols, ko izveidojusi Anna Molinari. Šis zīmols ir slavens ar sava īpaša, sievišķīga stila un detaļu bagātību, kas sniedzas no izsmalcinātiem apģērbiem līdz aksesuāriem. Blumarine veido apģērbu sievietēm, kas vēlas izcelties, nezaudējot savu eleganci.

Blumarine rudens un ziemas tendences

Šī gada ”BLUMARINE” modes skatēs redzams, ka zīmols turpina izpētīt un radīt jaunus stāstus, iedvesmojoties no dabas un mūsdienu sievietes pasaules. Modes eksperti ir novērojuši, ka zīmola tendence šogad ir pievērsties tumšākajiem toņiem, kas atspoguļo rudenīgo noskaņojumu, vienlaikus piešķirot tērpam noslēpumainu un izsmalcinātu pieskārienu.

Blumarine 2023 gada kolekcija ar džinsa audumu kā izceļošu elementu. Dzinsa jaka ar somu.
Foto atsauce: blumarine.com

Krāsa un audums – izcelšanās tonis

Konkrētāk runājot par izskatu un krāsu, šīs sezonas izceļošā krāsa ir dziļi bēšs tonis, gandrīz pat pelēks, kas parādījās daudzos kolekcijas gabalos – no mīkstām adītām džemperītēm līdz šifona kleitām. Kā arī dominējoša krāsa bija tumši zila, kas tika pasniegta ar dzinsa audumu. Šī krāsa lieliski kombinējas ar citiem rudens toņiem, piemēram, ar tumši zaļo.

Auduma ziņā ”Blumarine” šogad piedāvā augstas kvalitātes vilnu un kašmiru, ko izmanto šā sezonas siltajiem apģērbiem. Audums ne tikai nodrošina siltumu, bet arī piešķir tērpiem izsmalcinātu un greznu sajūtu.

”Blumarine” šajā sezonā turpina radīt modes pasaulē ievērojamas tendences. Dziļie rudens toņi un kvalitatīvie audumi ir radījuši kolekciju, kas ieņems goda vietu jebkuras modes mīļotājas skapī.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences