UzņēmumiCAD/CAM/BIM programmatūra projektētajiem, arhitektiem un dizaineriem

CAD/CAM/BIM programmatūra projektētajiem, arhitektiem un dizaineriem

CAD/CAM/BIM programmatūra

Uzņēmums “BIM SOFT” nodrošina klientus ar plašu klāstu CAD, CAM un BIM programmatūru būvniecības, projektēšanas un ražošanas nozarēs, piemeklējot atbilstošāko risinājumu katram klientam. Klientam vienmēr ir iespēja izmēģināt programmu pilnībā bez maksas un jebkādam saistībām 30 dienas, lai pārliecinātos, vai tā atbilst darba vajadzībām.

Programmnodrošinājuma izstrāde un attīstība notiek vairākās pasaules valstīs, kas nodrošina efektīvu un mūsdienīgu risinājumu klāstu mūsu piedāvājumā.

Mūsu klienti pārstāv arhitektūras, projektēšanas, interjera dizaina, ainavu dizaina, būvniecības, metālapstrādes un mašīnbūves, komunālo pakalpojumu un citas nozares Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Zviedrijā.

CAD programmatūra rasēšanai 2D/3D

Zilganīgs zaļš ZWCAD banners

Mūsu 2D/3D programmu klāstā viens no jaudīgākajiem rīkiem ir ZWCAD – projektēšanas programma (AutoCAD analogs) ar lietpratējiem pazīstamu saskarni un 100% DWG failu saderību ar citām CAD programmām. Programma paredzēta darbam ar DWG/DXF failiem. ZWCAD savā darbā izmanto arhitekti, inženieri, būvnieki, ražotāji, būvuzraugi, tāmētāji, būvvaldes un tie, kuriem savā darbā vajadzīgs apstrādāt vai veidot precīzus rasējumus.

ARES banners, kur sieviete ofisā

Ja strādājat ar macOS® vai Linux® operētājsistēmās, tad izvēlieties ARES Commander – jaudīga, DWG formātu atbalstoša CAD programmatūra, paredzēta darbam ar rasējumiem DWG formātā. Programmu izmanto gan projektēšanas nozarē, gan būvniecības speciālisti projekta izbūves laikā. Programma atbalsta Windows®, macOS® un Linux® OS, kā arī Android/iOS. Licence nav piesaistīta konkrētam datoram. Abonentiem un nomas licence īpašniekiem ir pieejams mākoņserviss ARES® Kudo, kurā apvieno vairākus kontus vienā, piemēram, divus Dropbox kontus vai vairākus Google Diska kontus.

Programmatūra ražotājiem

zils ZW3D banners

Programmatūra produktu dizaina izstrādei ZW3D sastāv no trīs moduļiem – CAD, CAM un MOLD.  ZW3D CAM modulis nodrošina efektīvu un ātru apstrādi izmantojot CNC darbagaldus. Ir pieejami vairāk nekā 40 apstrādes operāciju veidi, lai atvieglotu visa veida ražošanas darbus. ZW3D Post piedāvā uzlabotas pēcapstrādes iespējas, lai pārveidotu griezēja atrašanās vietas datus (APT-CL) mašīnai raksturīgos kodos (G kodos), kas nepieciešami CNC iekārtām. Tiek atbalstītas visas 3 līdz 5 asu frēzmašīnu klases.

BIM programmatūra

ARCHLine.XP LT ir 3D BIM programma projektētajiem, kas vēlas veidot 3D būvju modeļus un automātiski izstrādāt 2D dokumentāciju. Plaša elementu bibliotēka ļaus izmantot gatavus standarta risinājumus projektos. Programmā ir iespējams importēt IFC, Revit un Sketchup failus. 

ARCHLine.XP Professional versija ietver 3 virzienus – 1) arhitektūra – IFC, RFA, DWG, SKP failu imports / eksports, anotācijas rīki, plaši pazīstamas CAD / BIM funkcijas; 2) interjers – flīzes, līstes, aizkari, apgaismojums, mīkstās mēbeles utt.; 3) mēbeļu dizains – parametru virtuvju mēbeļu dizains, priekšmetu montāža utml.

ARCHLine.XP LIVE ir vienkārši apgūstama animācijas programmatūra 3D dizaina pārveidošanai par modeli, veidojot augstas kvalitātes vizualizācijas un videoklipus.

Programmatūra tāmēšanai 

ExtrAXION banners ar konstrukciju

Programmatūra tāmēšanai ExtrAXION ir profesionāls rīks, lai vienkāršotu un paātrinātu apjomu aprēķināšanas procesu. Parasti, materiāli, no kuriem tiek nolasīti apjomi – plāni, fasādes, griezumi, tiek iesniegti aprēķinam dažādos formātos un mērogos. Datorprogrammā ExtrAXION, iespējams šo procesu digitializēt un organizēt. Ieguvums – nav vajadzīgs neko drukāt un jūs ietaupāt līdzekļus tāmes aprēķināšanai.

Tāmētājam ir iespēja izmantot dažāda veida digitālo materiālu ar un bez izmēriem dažādos formātos un to kombinācijās. Rasējumus ir iespējams savietot savā starpā, pat dažādus formātus, piemēram, pirmā stāva plāns ir .dwg un otrā stāva plāns ir .jpg formātā.

Programmatūra ir viegli un ātri apgūstama, veidojot apjomu tabulas no PDF, DWG un citiem 2D failiem.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences