Slavenības"Beckham" 2023 mini sērijas saņem 8.1 reitingu IMDb

“Beckham” 2023 mini sērijas saņem 8.1 reitingu IMDb

David Beckham ir viens no atpazīstamākajiem vārdiem pasaulē, taču maz cilvēki zin, kas viņš patiesībā ir. No viņa pazemes darba austrumu Londonā, līdz neatlaidīgai vēlmei uzvarēt, un cīņai atrast līdzsvaru starp futbolu, mīlestību un ģimeni – David stāsts ir pilns ar lieliem sasniegumiem un kritumiem.

David Beckham mini sērijas “Beckham” ir izpelnījis ievērojamu skatītāju novērtējumu IMDb platformā. Šī sērija, kas ietver četras epizodes, ir saņēmusi 8.1 no 10 iespējamiem punktiem, kas liecina par augstu skatītāju atzinību.

IMDb reitinga sistēma ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu tā uzticamību un objektivitāti, ņemot vērā dažādus faktorus un skatītāju atsauksmes. Sērijas “Beckham” reitings ir balstīts uz vairāk nekā 26 000 lietotāju vērtējumiem, kas parāda plašu interesi un iesaisti.

“Beckham” – mini sērijas, kas atklāj patiesību

Režisors Fisher Stevens, kurš ir pazīstams arī kā rakstnieks, producents un Oscar balvas ieguvējs dokumentālo filmu kategorijā, ir radījis četru stundu, četru daļu sēriju “Beckham”. Tā ir izpēte par vienkāršu Londonā dzimušu zēnu, kurš kļuva ne tikai par vienu no pasaules leģendārākajiem futbolistiem, bet arī par starptautisku slavenību ar sievu Viktoriju Bekhemu, kas ir bijusi ”Spice Girls” dalībniece. Sērijā ir iekļauti patiesi un reizēm sāpīgi atklāti stāsti no Davida paša, Viktorijas, viņa vecākiem, bijušajiem komandas biedriem no “Manchester United”, konkurentiem, labākajiem draugiem un bijušajiem treneriem.

”Beckham” sērijas epizodes

Pirmā epizodē aparāda David, kurš rūpējas par bišu stropiem savā lauku mājā Kotsvoldā. Mēs redzam fragmentus no “1300 vai 1400” bērnības spēļu videoklipiem, ko filmējis viņa tēvs Teds. Tie stāsta par dzīvi, kas šķietami bija veidota, lai David jau 12 vai 13 gadu vecumā nonāktu pie “Manchester United” trenera Sera Aleksa Fergusona. Deivida bērnība bija pilna ar futbolu. Sasniedzot brīdi, kad viņš guva vārtus “Manchester United” no laukuma viduslīnijas – sitiens pa vārtiem, kas viņu padarīja Anglijā par atpazīstamu spēlētāju.

Viens mirklis un sekas

1998. gada pasaules kausa spēlē pret Argentīnu, Davids impulsīvi iesita pretiniekam Diegu Simeoni, kas rezultējas ar sarkanu kartīti un izslēgšanu no spēles, spēlē, kurā Anglija zaudēja. Tas viņu padarīja par cilvēku Anglijā, ko tauta ienīda. Aizvainojumi un draudi kļuva par ikdienu. David atzīst, ka viņš vēl joprojām, esot 47 gadus vecs, pārdomā šo notikumu.

“Beckham” ir ierobežotas sērijas

Dokumentālā filmas spilgtākais elements ir ne tikai notikumu atstāstījums, bet arī David un Viktorijas dzīves stāsts, runājot par notikumiem, kurus viņi desmitgadēm bija izvairījušies apspriest. Jā, “Beckham” ir ierobežota sērija, un tāpēc, nebūs otrās sezonas. Tomēr tas ir stāsts par vienu no futbola lielākajām ikonām un par cilvēku aiz sabiedrības.

Šī sērijas sniedz ieskatu David Beckham dzīvē, atklājot gan futbola zvaigznes, gan vienkārša cilvēka pārdomas. Tā ir īsta izpēte par cilvēku, kurš ir kļuvis par leģendu un saglabājis sevī cilvēcīgumu.

Bildes ņemtas no:series.netnaija un epicdope

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences