Mūzika"Bangārs": Hip-Hop Festivāls 13. Jūlijā

“Bangārs”: Hip-Hop Festivāls 13. Jūlijā

Uzzini par “Bangārs”: Vasaras hip-hop festivālu

Gatavojieties vienam no šīs vasaras izcilākajiem notikumiem – “Bangārs” festivālam, kas notiks 13. jūlijā Dumpjos, Līvbērzes pagastā, Jelgavas novadā. Šis festivāls apvieno mūziku, ēdienu un dažādas aktivitātes, piedāvājot neaizmirstamu pieredzi brīvā dabā. Gaidāmajam pasākumam jau izziņoti vairāki populāri Latvijas hip-hop mākslinieki, un vēl vairāk pārsteigumu tiks atklāti tuvāk festivāla datumam. Sagatavojieties baudīt vasaru ar lielisku mūziku un aktivitātēm svaigā gaisā!

Pasākuma norise un lokācija

“Bangārs” notiks brīvā dabā, piedāvājot apmeklētājiem iespēju izbaudīt mūziku un dabu vienlaikus. Lielāka daļa festivāla norisināsies gleznainajā Dumpju ciematā, kas atrodas tikai īsa brauciena attālumā no Jelgavas centra. Vieta ir rūpīgi izvēlēta, lai nodrošinātu ideālu atmosfēru gan mūzikas mīļotājiem, gan ģimenēm un draugu kompānijām.

Mūzikas mākslinieki un programma

Šogad festivālā piedalīsies daži no Latvijas lielākajiem hip-hop talantiem. Pirmie izziņotie mākslinieki ir:

  • Netirais 300
  • SourJ
  • MX&OAK
  • LINLI
  • SAVIITIS
  • YAM
  • SIVMONEYY
  • GALENIEX
bangārs izziņotie mākslinieki

Lai gan galvenie mākslinieki vēl tiks izziņoti tuvāk festivāla datumam, organizatori jau tagad sola, ka programma būs aizraujoša un pilna ar pārsteigumiem.

Ēdināšana un aktivitātes

Festivāla apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt dažādus ēdinātāju piedāvājumus, kas apmierinās jebkura garšas gaumi. Izvēle būs plaša un daudzveidīga.

Bez mūzikas un ēdiena festivāls piedāvās arī dažādas sporta aktivitātes un spēles, kas nodrošinās izklaidi visai ģimenei.

Festivāls “Bangārs”

Neaizmirstiet atzīmēt 13. jūliju savos kalendāros un sagatavoties vienam no vasaras izcilākajiem notikumiem. Gaidāms karstais laiks un vēl karstāka atmosfēra, tāpēc ņemiet līdzi draugus, ģimeni un labu garastāvokli.

Bildes – bilesuserviss

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences