Filmas un seriāli"Balss Maskā": Aizraujošs ieskats jaunajā sezonā

“Balss Maskā”: Aizraujošs ieskats jaunajā sezonā

Jauna sezona šovā “Balss maskā”

Latvijas televīzijas skatītājus šo svētdien sagaida neaizmirstams notikums – muzikālais šovs “Balss maskā” atklāj savu jaunāko sezonu ar vēl nebijušu spilgtumu un noslēpumainību. Šis šovs, kas savācis plašu fanu bāzi visā valstī, šonedēļ iepazīstinās ar septiņiem jauniem un talantīgiem dalībniekiem. Katrs no viņiem aiz maskas slēpj ne tikai savu identitāti, bet arī savu unikālo balsi, lai pārsteigtu auditoriju. Gatavojieties piedzīvot jaunas maskas, krāšņus priekšnesumus un noslēpumainus pavedienus, kas šo sezonu padarīs par vienu no aizraujošākajām.

Ko mēs varam sagaidīt no jaunās sezonas?

Sievieti atminēja un viņa novilka masku

Jau šo svētdien, 25. februārī, plkst. 20.30, TV3 skatītājiem tiks atklāta “Balss maskā” jaunā sezona. Ar septiņiem noslēpumainiem dalībniekiem – Bebru, Kokteili, Planētu, Mutantu, Princesi, Papagaili un Virtuli – šovs aicina skatītājus doties aizraujošā minēšanas piedzīvojumā, kas ilgs vienpadsmit svētdienas vakarus.

Aizkulises: Masku radīšanas māksla

Unikālas maskas

balss maskā bebra tēls

Jaunās sezonas “Balss maskā” maskas ir īpaši radoši veidojumi, pie kuru izstrādes strādājuši mākslinieki no Latvijas un ārvalstīm. Elita Patmalniece un Kašers ir izveidojuši Sirds un Bebra maskas, smeloties iedvesmu no dažādām kultūrām un unikāliem audumiem.

Mode un daba

balss maskā lapsas tēls

Jana Čivžele un Anna Elīzabete Kristapsone, veidojot Lapsas un Sama maskas “Balss maskā” šovam, smēlušās iedvesmu no dzīvniekiem un aktuālām modes tendencēm, lai radītu īpaši atmiņā paliekošus tēlus.

Starptautiska sadarbība

balss maskā mošķa tēls ar vairākām acīm

Piecas šova maskas tika izgatavotas Lietuvā, kur meistari ar savām prasmēm un radošumu veidoja iespaidīgus skatuves tēlus.

Interesanti fakti par jauno sezonu

  1. Masku iedvesma un radīšana: Katras maskas izveidē, sākot no Meksikas iedvesmotas Sirds līdz indiāņu stila Burvim, izmantoti dažādi radoši materiāli un idejas.
  2. Lielākās un smagākās maskas: Kokteilis un Virtulis šosezon ir lielākie tēli, kamēr Fēniksa spārni un Sama apģērbs pārsteidz ar savu iespaidīgo smagumu un izmēru.
  3. Mūzikas dažādība: Šovā tiks izpildīti aptuveni 60 dažādi skaņdarbi, padarot tā repertuāru gan bagātīgu, gan interesantu.

Šova minēšana

balss maskā šova žūrija

“Balss maskā” šīs sezonas sākums un talantīgie dalībnieki sola padarīt šovu par īpašu notikumu, kas saista skatītājus ar aizraujošu minēšanas spēli. Neaizmirstiet šo svētdien skatīties TV3 un pievienoties šova detektīviem – Samantai Tīnai, Jānim Krīvēnam, Baibai Sipeniece-Gavarei un Mārtiņam Spurim – atminēt, kurš slēpjas zem iespaidīgajām maskām.

Bildes- liepajniekiem, jauns, tv3.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences