AutoAutomašīnu Mercedes-Maybach S klases pilns pārskats

Automašīnu Mercedes-Maybach S klases pilns pārskats


Mercedes-Maybach S klases automobiļi cenšas noturēt savu vietu tirgū, un 2023. gada modelis seko šai ilggadējai degsmei. Sākot ar pamata cenu $194,450 un aizsniedzot līdz leģendārajam S 680 4MATIC modelim, kura cena sākas no $230,050. Šis modelis ir Mercedes-Maybach flotes karalis, kas sacenšas ar globālajiem luksusa grandiem kā Bentley un Rolls-Royce.

Vēsture

Maybach zīmols ir slavens ar savu ilggadīgo mantojumu, kas aizsākās 1909. gadā, kad Wilhelm Maybach uzsāka dzinēju izgatavošanu, lai vēlāk attīstītos par ekskluzīvu, augstākās šķiras automobiļu zīmolu. Neskatoties uz dažādiem ražošanas pārtraukumiem, Maybach atdzima 1997. gadā un beigās iegāja Mercedes-Benz saimē, kur tas velprojām turpina savu evolūciju.

Cena un pozicija tirgū

Foto atsauce: Mercedes-Benz Canada

2023. gada Mercedes-Maybach S-klases cenu diapazons ir tikpat iespaidīgs kā pati automašīna. Sākot ar pamatmodeli par $194,450, līdz pat virsotnes modelim S 680 4MATIC, kura cena ir $230,050, šie automobiļi ir paredzēti patiesiem luksusa cienītājiem. Mercedes-Maybach ir sinonīms retam sasniegumam automobiļu pasaulē – ultra-luksusa segmentam, kuras tiek pārdotas ierobežotā skaitā.

Visjaudīgākais sedans Mercedes-Maybach klāstā

Jaunākā Mercedes-Maybach S klase ir vairāk nekā tikai luksusa simbols, tā ir tehnoloģiski attīstīta. S 650 modelis ir aprīkots ar 6.0 litru V12 biturbo dzinēju, kam ir 621 zirgspēku. Pateicoties šai jaudau šo modeli uzskata par visjaudīgāko sedanu Mercedes-Maybach klāstā.

Mercedes-Maybach S klase ne tikai atspoguļo vēsturisko ekskluzivitāti, bet arī piedāvā īpašas versijas mazā daudzumā, piemēram, S 650 Night Edition modelis ir izražotas tikai 15 automašīnām, kas ir nopērkamas tikai ASV tirgū. Šis modelis ir pārklāts ar unikālu melnu apdari un oglekļa šķiedras elementiem, kas vēl vairāk uzsver tā ekskluzivitāti.

melns mercedes-maybach
Foto atsauce: Mercedes-Benz of Arrowhead

Drošība

Drošība nav aizmirsta – jaunā Mercedes-Maybach S klase ir aprīkota ar kvalitatīvām drošības un atbalsta sistēmām, kas garantē drošu nokļūšanu galamērķī. No DIGITAL LIGHT tehnoloģijas līdz aizmugurējiem gaisa spilveniem, katrs elements ir rūpīgi pārdomāts, lai nodrošinātu ne tikai komfortu, bet arī maksimālu drošību.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences