AutoAuto mazgāšana ziemā: Kā to pareizi darīt?

Auto mazgāšana ziemā: Kā to pareizi darīt?

Kā pareizi nomazgāt auto ziemā?

Auto mazgāšana ziemā bieži tiek uzskatīta par strīdīgu tēmu. No vienas puses, automašīnas ātri kļūst netīras, bet, no otras puses, regulāra mazgāšana var palīdzēt izvairīties no korozijas un pagarināt virsbūves dzīvotspēju. Šajā rakstā aplūkosim, kāpēc un kā vajadzētu mazgāt automašīnu ziemā.

Vai auto mazgāšana ziemā un vasarā atšķiras?

Jā, auto mazgāšana ziemā atšķiras no vasaras. Ziemā mazgāšana ir vairāk saistīta ar automašīnas aizsardzību pret koroziju jeb rūsu. Sāls un smiltis, kas tiek izmantotas ceļu uzturēšanā, var veicināt rūsas veidošanos, tāpēc ir svarīgi regulāri mazgāt automašīnu.

Kā labāk mazgāt auto ziemā?

Ziemā, mazgājot auto, izmantojiet mīkstu birsti vai švammi, lai nesaskrāpētu auto virsbūvi. Labāk ir noskalot netīrumus, nevis spēcīgi berzt. Ieteicams arī aizsargāt auto ar vaskošanu – tas palīdzēs pasargāt no sāls un smiltīm. Neizmantojiet karstu ūdeni, jo tas var bojāt vējstiklu un citas virsmas.

Vai var nemazgāt auto ziemā?

Lai arī nav obligāti noteikumu, kas prasa mazgāt auto ziemā, tomēr regulāra mazgāšana ir ieteicama. Tas palīdz saglabāt automašīnas labā stāvoklī un izvairīties no lielām izmaksām ilgtermiņā. AutoDNA blog iesaka, ka:” Auto ziemā jāmazgā kārtīgi un vismaz divreiz mēnesī!”

vīrietis mazgā auto no sniega

Auto mazgāšana ziemā: 5 ieteikumi

  1. Izmantojiet siltu vai mērenu ūdeni: Tas palīdzēs izvairīties no ūdens sasalšanas uz automašīnas.
  2. Pievērsiet uzmanību apakšējai daļai: Tā ir jātīra, lai pasargātu no rūsas.
  3. Pievērsiet uzmanību vējstikla tīrītājiem: Tīrīšana palīdzēs novērst vējstikla slotiņu sasalšanu.
  4. Neļaujiet aizsalt auto durvīm un logiem: Pēc mazgāšanas atveriet nedaudz logus un durvis, lai tās neaizsaltu.
  5. Regulāra auto kopšana: Ziemā ir svarīgi sekot līdzi arī citiem auto kopšanas aspektiem, piemēram, riepu stāvoklim un šķidruma līmenim.
Auto mazgāšana ziemā ar lupatu.

Auto mazgāšana ziemā ir būtiska, lai saglabātu tās virsbūvi un novērstu ilgtermiņa bojājumus. Pareiza un regulāra mazgāšana ne tikai uzlabo automašīnas izskatu, bet arī aizsargā to. Ziemā ikviens sastopas ar problēmu noņemt ledus kārtas no automašīnas stikliem, tādā gadījumā mēs ieteiktu izmantot KÄRCHER ledus skrāpi.

Bildes ņemtas no: businessinsider, evanshalshaw,

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences