AutoAuto mazgāšana ar rokām

Auto mazgāšana ar rokām

Nianses auto mazgāšana ar rokām

Auto mazgāšana ar rokām ir ilgstošs process, kura mērķis ir rūpīgi notīrīt netīrumus, vienlaikus saglabājot automašīnas krāsojumu un apdari. Lai gan tas var šķist vienkāršs uzdevums, tā ir māksla, kura nodrošina, ka Jūsu transportlīdzeklis paliek nevainojamā stāvoklī. Izpētīsim nianses auto mazgāšanā ar rokām nedaudz sīkāk.

Priekšrocības auto mazgāšanā ar rokām

Vīrietis ar rokām mazgā mašīnas spoguli

Auto mazgāšanai ar rokām ir vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar automātiskām automazgātuvēm. Pirmkārt, tā ļauj veikt rūpīgāku tīrīšanu, sasniedzot vietas, kuras bieži vien mazgāšanas mehānismi nespēj iztīrīt. Otrkārt, automašīnas mazgāšana ar rokām ļauj pielāgot tīrīšanas procesu tieši Jūsu auto īpašām vajadzībām. Jo vairāk, tā ir iespēja rūpīgi apskatīt savu auto, identificējot visas iespējamās nianses, piemēram, krāsas atlūzumus vai iespiedumus, kam varbūt jāpievērš uzmanība. Regulāri mazgājot auto ar rokām, Jūs ne tikai saglabājat tā labāko izskatu, bet arī pagarināt tā kalpošanas laiku.

Kā to darīt?

Vīrietis rūtainā kreklā mazgā auto

1. Sagatavošanās: Pirms sākšanas, savāciet visus nepieciešamos piederumus, tostarp spaini, auto šampūnu, mazgāšanas dūraiņus, un dvieļus. Novietojiet automašīnu ēnainā vietā, lai žāvēšanas laikā novērstu iztvaikoto mazgāšanas līdzeklu plankumus.

2. Skalošana: Sāciet ar rūpīgu automašīnas skalošanu ar ūdeni, lai atbrīvotos no netīrumiem un gružiem. Šis solis palīdz novērst skrāpējumus mazgāšanas procesa laikā.

3. Mazgāšana: Lai radītu ziepju šķīdumu, izmantojiet maigu autošampūnu, kas atšķaidīts ar ūdeni. Sāciet mazgāt automašīnu no augšas uz leju, izmantojot tīrus mazgāšanas dūraiņus.

4. Skalošana: Pēc katras sekcijas izmazgāšanas rūpīgi noskalojiet automašīnu ar tīru ūdeni, lai novāktu ziepju atliekas.

5. Slaucīšana: Noslaukiet automašīnu, izmantojot mīkstus dvieļus, lai novērstu mazgājamo līdzekļu plankumus. Lai izvairītos no virpuļzīmēm, maigi slaukiet, nevis berzējiet.

Kādus produktus izmantot

Līdzekļi auto mazgāšanai

Lai auto mazgāšana ar rokām būtu veiksmīga, ir svarīgi izvēlēties pareizos produktus. Izvēlieties pH sabalansētus auto šampūnus, kas ir īpaši izstrādāti netīrumu noņemšanai, nenoberžot vasku. Mikrošķiedras mazgāšanas dūraiņi ir saudzīgi pret krāsojumu un efektīvi novāc netīrumus, samazinot skrāpējumu risku.

Turklāt, ieguldiet līdzekļus kvalitatīvos dvieļos, kas izgatavoti no plīša mikrošķiedrām, lai efektīvi absorbētu ūdeni un novērstu svītru veidošanos. Izvairieties no sadzīves mazgāšanas līdzekļu lietošanas, jo tie var sabojāt automašīnas virsmu.

Visbiežāk pieļautās kļūdas un kā no tām izvairīties

Spainis blakus saziepētam auto

1. Nepareizu līdzekļu izmantošana: Izvairieties no rupju sūkļu vai suku izmantošanas, kas var saskrāpēt automašīnas krāsu. Tā vietā izvēlieties mīkstus mikrošķiedras mazgāšanas dūraiņus un dvieļus.

2. Skalošanas soļu izlaišana: Izlaižot skalošanas soļus, uz automašīnas var palikt ziepju atliekas, kas var radīt neglītus plankumus un svītras. Pēc katras sadaļas mazgāšanas vienmēr rūpīgi noskalojiet to.

3. Mazgāšana tiešos saules staros: Mazgājot automašīnu tiešos saules staros, ūdens un tīrīšanas līdzekļi var ātri iztvaikot, atstājot traipus un svītras. Tāpēc mazgāšanai izvēlieties ēnainu vietu.

Vasaras auto mazgāšana ar rokām

Auto saules staros

Auto mazgāšana ar rokām ir kas vairāk nekā tikai pienākums – tas ir trends, ko auto entuziasti praktizē, lai saglabātu savu transportlīdzekļu skaistumu un ilgmūžību. Ievērojot pareizus paņēmienus, izmantojot piemērotos produktus un izvairoties no visbiežāk pieļautām kļūdām, katru reizi, mazgājot auto, varat sasniegt auto-izstāžu zāles cienīgus rezultātus.

Bildes no: apwfuel; global.tramontina; anyauto; scitechdaily; autochemicals; okesauto

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences