ModeAudemars Piguet un Travis Scott izlaiž "Cactus Jack" pulksteni

Audemars Piguet un Travis Scott izlaiž “Cactus Jack” pulksteni

Audemars Piguet sadarbojas ar Travis Scott

Luksusa pulksteņu ražotājs Audemars Piguet ir izveidojis sadarbību ar hip-hop mākslinieku Travis Scott, lai izveidotu unikālu “limited edition” pulksteni, kas cieši saistīts ar Scotta zīmolu “Cactus Jack”. Šī sadarbība ir piemērs tam, kā tradicionālie luksusa zīmoli apvienojas ar mūsdienu popkultūras ikonām, radot jaunas, aizraujošas produkta līnijas.

“Cactus Jack” dizains

Audemars Piguet “Royal Oak Perpetual Calendar Openworked Cactus Jack Limited Edition” ir radīts, ņemot vērā Travis Scotta personīgā zīmola stilu. Pulkstenis, kas saukts par “The Chocolate AP”, ir izgatavots no brūnas keramikas un ir aprīkots ar mūžīgo kalendāru un mēness fāžu indikatoru. Pulksteņa dizainā izmantoti “Cactus Jack” zīmola elementi, piemēram, datuma indikatori, kas veidoti pēc Scotta rokraksta, un “Cactus Jack” logo, kas redzams vienā no “subdial” rādītājiem.

audemars piguet pulkstenis ar mēneša fāzes idikatoru

Ekskluzivitāte

Šis ekskluzīvais 201,000 ASV dolāru vērtais pulkstenis ir aprīkots ar Audemars Piguet mūžīgā kalendāra mehānismu, kas nodrošina precīzu laika rādīšanu līdz 2100. gadam. Pulkstenis ir izgatavots ar atvērta dizaina ciparnīcu, ļaujot cilvēkiem redzēt tā darbību no iekšpuses, un ir aprīkots ar rozā zelta sprādzi. Tas ir iegravēts gan ar Audemars Piguet, gan Travis Scott vārdiem, un korpusa aizmugurē ir iegravētas frāzes “Royal Oak Perpetual Calendar”, “Limited Edition of 200 Pieces”, un “Utopia is a state of mind”.

Travis Scott un AP pulkstenis

Apģērba līnija

Papildus ierobežota izdevuma pulkstenim, Audemars Piguet un Travis Scott ir radījuši arī ekskluzīvu apģērbu un aksesuāru līniju, kas ietver , T-kreklus, jakas, pidžamas, šortus un cepures. Šī kolekcija, kas pilnībā atspoguļo “Cactus Jack” zīmola identitāti, tiks pārdota ekskluzīvi Travis Scotta tiešsaistes veikalā, un daļa no ieņēmumiem tiks ziedota labdarībai.

audemars piguet sadarbību apģērbi ar cactus jacks

Audemars Piguet un Travis Scott sadarbība – ierobežota izdevuma “Royal Oak Perpetual Calendar Openworked Cactus Jack Limited Edition” pulkstenis un papildus apģērba līnija, ir spilgts piemērs tam, kā luksusa zīmoli var veiksmīgi saskaņot augstas klases amatniecību ar mūsdienu kultūras tendencēm. Šis projekts parāda Audemars Piguet spējas sadarboties ar lieliskiem māksliniekiem un pielāgoties jaunām tendencēm. Ar šo sadarbību Audemars Piguet ir nostiprinājis savu vietu mūsdienu kultūras pasaulē, veiksmīgi apvienojot tradīcijas ar inovācijām.

Bildes- watchesbysjx, oracleoftime, monochrome-watches

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences