Izglītība un kursiPasākums uzņēmējiem "Attīstības perspektīva 2024: Digitalizē savu uzņēmumu"

Pasākums uzņēmējiem “Attīstības perspektīva 2024: Digitalizē savu uzņēmumu”

Iespēja modernizēt savu uzņēmumu

Pastāvīgi mainīgajā uzņēmējdarbības vidē būt soli priekšā ir ne tikai izdevīgi, bet arī būtiski. Tāpēc konference ‘’Attīstības perspektīva 2024: Digitalizē savu uzņēmumu” ir kā izglītojoša bāka uzņēmējiem un nozares līderiem, kas skatās nākotnē. Bet ko tieši piedāvā šis izglītojošs pasākums? Dotajā rakstā atbildēsim uz šo jautājumu.

Kas ir šis pasākums?

Cilvēki klausās konferencē noderīgu informāciju

Savā būtībā pasākums ‘’Attīstības perspektīva 2024: Digitalizē savu uzņēmumu’’ ir zināšanu un inovāciju pilna konference, kas īpaši pielāgota, lai sniegtu iespēju pilnveidoties uzņēmumiem un privātpersonām viņu digitālās transformācijas ceļā finanšu, mārketinga, uzņēmējdarbības un arī citās jomās. Šis pasākums ir pielāgots tiem, kas vēlas uzlabot efektivitāti, konkurētspēju un ilgtermiņa izaugsmes perspektīvas, izmantojot digitālās stratēģijas. Tas nav tikai kārtējais pulcēšanās pasākums; tas ir ceļvedis uz panākumiem digitālajā laikmetā.

Kas tiks prezentēts un apspriests šajā pasākumā?

Roka digitalizē ikonas

Gatavojieties iegremdēties daudzās atziņās un stratēģijās, kas paredzētas, lai Jūsu uzņēmējdarbību un darba prasmes katapultētu digitālajā laikmetā. Šajā pasākumā ar 33 lekcijām un 9 Latvijas uzņēmumu stāstu analīzēm tiks aptverts viss – no digitālās biznesa transformācijas izaicinājumiem līdz praktiskai mākslīgā intelekta integrācijai ikdienas procesos. Tāpat būs iespēja iesaistīties 3 paralēlās plūsmās, kas veidotas, lai apmierinātu dažādas intereses un vajadzības – neatkarīgi no tā, vai esat vadītājs, analītiķis, finanšu eksperts, personāla speciālists, e-komercijas profesionālis vai uzņēmējs, šeit atradīsiet ko tadu, kas ieinteresēs tieši Jūs.

Kur un kad tas notiks, un cik tas maksās katram dalībniekam?

Konferenču telpa atta centre

”Attīstības perspektīva 2024: Konference notiks 23. aprīlī no plkst. 8:30 līdz 18:00 “ATTA center“, krasta ielā 60, Rīgā. Taču ir pieejamas tikai 150 vietas.

Kādas personas uzstāsies? 

Vīrieši uzstājas auditorijas priekšā

Jums būs iespēja iepazīties ar nozares ekspertiem, ideju līderiem un kolēģiem, uzņēmējiem – cilvēkiem, kuri ir līdzīgi Jums, kas tiecās pēc inovācijām un izaugsmes savā nozarē. No Reiņa Sparāna, “elva” stratēģiskās attīstības vadītāja, līdz Dr.sc.ing Renātei Strazdiņai, “Microsoft” tehnoloģiju vadītājai Centrāleiropā un Centrālāzijā, un no Kristiāna Līča, “DigitalHunters.Org” dibinātāja un izpilddirektora, līdz Antonam Mislevičam, C.T.Co mākslīgā intelekta nodaļas vadītājam, – runātāju sastāvs ir iespaidīgs un plašs.

Kāpēc piedalīties?

Cilvēki tur un skatās planšetdatorā

Jautājums ir nevis kāpēc, bet kāpēc ne? Piedaloties konferencē, ikviens iegūs piekļuvi Latvijas vadošo uzņēmumu tiešai pieredzei, vērtīgu ieskatu mūsdienu digitālajā pasaulē, kā arī daudz dažādu stratēģiju uzņēmuma un personīgajai izaugsmei. Ikviens iegūs arī vispusīgu izpratni par digitālo biznesa transformāciju, ekonomikas perspektīvām, mākslīgā intelekta iespējām un daudz ko citu. Šīs konferences noslēgumā ikviens dalībnieks aizies no tās, apgādāts ar konkrētu plānu un īstenojamiem soļiem, lai virzītu uz priekšu uzņēmumu vai personīgo darba karjeru digitālajā vidē. Runa iet ne tikai par to, kā saglabāt aktualitāti, bet arī par to, kā uzplaukt pastāvīgi mainīgajā uzņēmējdarbības un darba tirgus ainavā.

Bildes ņemtas no: elva; Alpha Gamma; lv portals; ilumino; christopherclothier; market prospects

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences