UzņēmumiATAR: Latvijas kafijas grauzdēšanas eksperti un inovatori

ATAR: Latvijas kafijas grauzdēšanas eksperti un inovatori

ATAR: Kafijas graudzēšanas eksperti

Reizēm dzīvē mēs nonākam krustcelēs, kur mums jāizvēlas starp ierastajām takām un neizzinātiem ceļiem. Šādā situācijā 2004. gadā atradās SIA “ATAR” – uzņēmums, kas agrāk bija pazīstams citā nozarē. Bet, tā vietā, lai turpinātu ierasto nodarbi, ATAR izvēlējās jaunu virzienu – kafijas ražošanu. Un, ak, kāda brīnišķīga izvēle tā bija!

No zaļajām pupiņām līdz garšas nirvānai

ATAR kafijas ceļš sākas ar rūpīgu zaļo pupiņu atlasīšanu. Tā nav vienkārša lieta, jo ATAR izvēlas sadarbību tikai ar tiem, kas kafijas laukos darbojas vairāk nekā simtu gadu un lepojas ar Eiropas “Speciality Coffee” Asociācijas SCAE biedra statusu. Tātad, katrs pupiņu maisiņš ATAR ražotnē ir augstas kvalitātes.

ATAR kafijas pupiņas un iepakojums

Roku darba apgrauzdēšana

Priekš ATAR apgrauzdēšana ir daudz vairāk nekā vienkāršs process. Katra pupiņa tiek rūpīgi apstrādāta, lai atklātu slēptās garšas nianses. ATAR meistari katru dienu ar savu meistarību pārvērš parastas pupiņas par garšu simfoniju, kas iekustina visus maņu orgānus.ATAR Par Kafiju

SIA “ATAR” menedžeris Vladimirs Gaiņuks izceļ uzņēmuma filozofiju attiecībā uz kafijas ražošanu: “Pie mums vienmēr tikai svaigi grauzdētas kafijas pupiņas! Jo tikko grauzdēta kafija, tāpat kā tikko cepta maize ir īpaši smaržīga un garšīga!” Viņš uzsver, ka divas galvenās sastāvdaļas garšīgai kafijai ir kārtīga krāsns un kvalitatīvas, svaigi grauzdētas pupiņas, īpaši izceļot vārdu “svaigi”. Uzņēmums apzinās, ka kafijas dzērāju skaita pieaugums Latvijā ir saistīts ar dziļāku kafijas dzeršanas kultūru un tradīciju izpratni.

Veikala sortiments un pakalpojumi klātienē

Vai ceļš ved uz Rīgu? Neaizmirstiet piestāt ATAR kafijas paradīzē, kurā atradīsiet vairāk kā 20 Arābikas šķirnes. Šis veikals, kas atrodas pašā Rīgas sirdī – Visvalža ielā 7, ir kā septītās debesis kafijas cienītājiem. Jums nepieciešama profesionāla konsultācija vai izsmalcināta degustācija? ATAR komanda ir gatava jūs pārsteigt ar viņu plašo zināšanu un garšas buķeti. Un pats svaigākais piedāvājums – viņi samals jūsu izvēlēto kafiju tieši acu priekšā! Ne tikai tas, bet arī kafijas automātu noma un serviss pieejams, lai jūsu kafijas baudījums būtu izdevies.

ATAR kafijas darbiniece ar kafijām rokā

Kafijas piegāde un automāti

ATAR nodrošina kafijas piegādi restorāniem, bāriem un korporatīviem klientiem, apliecinot spēju apmierināt dažādas vajadzības. Turklāt uzņēmums piedāvā plašu kafijas automātu klāstu, nodrošinot optimālus risinājumus gan mājas, gan profesionālai lietošanai.

Ko varam secināt par ATAR?

SIA “ATAR” ir uzņēmums, kas ir kļuvis par vienu no Latvijas kafijas ražošanas līderiem. Ar daudzveidīgu produktu piedāvājumu, ATAR ir kļuvis par svarīgu ikdienas sastāvdaļu daudziem kafijas cienītājiem, apvienojot augstas kvalitātes kafiju ar aizrautību, kas rada izcilu garšu.

ATAR kontakti

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences